T?umaczenie OC 1.5 Front Store (PL)

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Tłumaczenie OC 1.5 Front Store (PL)

Postprzez brytanix » 16 cze 2011, o 21:45

Witam wszystkich!

Przetłumaczyłem dziś na swój prywatny użytek OC 1.5 Front Store i postanowiłem się z Wami podzielić. Nie wiem czy się Wam spodoba, ale jak napisałem, tłumaczyłem to dla siebie. (Administracji nie tłumaczyłem, bo nie potrzebuję). W moim tłumaczeniu przywiązywałem szczególną wagę do spójności tłumaczenia, tj. żeby ten sam wyraz występujący w określonym znaczeniu, czy nawet całe zdanie, tłumaczyć dokładnie tak samo w różnych miejscach sklepu, starając się znaleźć ich najlepsze polskie odpowiedniki. Starałem się też zachować wierność tłumaczenia, żeby z jednej strony zachować jak najbardziej wierność z oryginałem (nie dodawać) a jednocześnie, by tłumaczenie brzmiało po polsku. To ostatnie może wymagać trochę świeżości Waszego spojrzenia za co z góry przepraszam. Mieszkam za granicą już wiele lat i czasem zdarza mi się powiedzieć coś w sposób w jaki bym nigdy się nie wyraził w czasie, gdy mieszkałem w Polsce cały czas.

Byłbym wdzięczny za zgłoszenie mi ewentualnych błędów, gdyby zdarzyło się, że ktoś będzie chciał skorzystać z mojego tłumaczenia i takowe wykryje. Korzystałem wielokrotnie z Waszej wiedzy na tym Forum, może i ja się tu na coś przydam. :)

Pozdrawiam
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: Tłumaczenie OC 1.5 Front Store (PL)

Postprzez brytanix » 16 cze 2011, o 23:03

Drobna poprawka.:)
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: Tłumaczenie OC 1.5 Front Store (PL)

Postprzez brytanix » 17 cze 2011, o 00:46

Sorry, w powyższym załączniku wypadł plik 'polish.php'. Tym razem komplet.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: Tłumaczenie OC 1.5 Front Store (PL)

Postprzez smove » 17 cze 2011, o 10:14

folder account pusty
Avatar użytkownika
smove
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lut 2011, o 21:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Tłumaczenie OC 1.5 Front Store (PL)

Postprzez brytanix » 17 cze 2011, o 13:34

Przepraszam, folder w czasie przenoszenia FileZilla z nieznanego powodu pogubił pliki. Nie zauważyłem, bo nigdy mi się to wcześniej nie zdarzyło. Folder od początku był kompletny i działa u mnie prawidłowo. Załączam go jeszcze raz. Przepraszam za kłopot - technika bywa kapryśna. ;) Pozdrawiam.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: Tłumaczenie OC 1.5 Front Store (PL)

Postprzez monsarrat » 25 cze 2011, o 10:59

dziękuje bardzo za tłumaczenie!!! Polecam !
monsarrat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 sie 2010, o 21:41

Re: Tłumaczenie OC 1.5 Front Store (PL)

Postprzez brytanix » 25 cze 2011, o 12:33

Bardzo dziekuje za miłe słowa, szczególnie to zaczynające się na literę "d". Pozdrawiam serdecznie.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Następna strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron