OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie t?umaczenie

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez klaudia_zg » 10 sty 2011, o 22:31

nadal nie wiem co jest grane..
wszystkie pliki są wgrane na serwer, odpowiednio do katalogów 'catalog/language' i 'admin/language'
wszystko wg wskazówek i tak jak pisałam wcześniej admina mam po polsku, w ustawienia/lokalizacja mam włączony język polski i włączony język administracji: polski...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
klaudia_zg
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 sty 2011, o 00:14

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez gadas » 18 sty 2011, o 00:29

Proszę was czytajcie i róbcie coś bardziej z normalnym tokiem rozumowania bo słabo się zrobić może .

Macie wersję OC pobraną z opencart.com dla pewności zobaczcie na dole jaka to jest wersja po instalacji na serwerze .
Następnie pobierać wystarczy odpowiednią wersję językową zamieszczoną przez potasa adekwatną do swojej wersji OC .

Warto by również podać adres strony www której ten problem dotyka by można było zobaczyć co się dzieje .
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez rob » 25 sty 2011, o 20:46

Witam forumowiczów

Czy ktoś testował tłumaczenie PL 1.4.9.2 na wersji 1.4.9.3? czy pasuje? jeśli nie to czy wymagane modyfikacje są duże?
rob
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 19:06

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez jang1200 » 25 sty 2011, o 20:48

Wszystkiego super dokładnie nie sprawdzałem ale zauważyłem tylko coś zupełnie nieistotnego, jedno zdanie w google RSS jest nie przetłumaczone.
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez gadas » 25 sty 2011, o 21:47

jang1200 napisał(a):Wszystkiego super dokładnie nie sprawdzałem ale zauważyłem tylko coś zupełnie nieistotnego, jedno zdanie w google RSS jest nie przetłumaczone.

jang1200 chciał powiedzieć że działa prawidłowo na 100% a tłumaczy :lol: 99,99%
... a to co wspominał nie sprawi że sklep rozleci się 1493 kawałki :)

Jang1200 posiada dobre rozwiązanie problemów wielu użytkowników jest "płatne teraz promocja" ale ...
... ale ... skuteczne :mrgreen: co było mi dane przez chwilę zobaczyć na własne oczy
Polecam innym malkontentom i osobom którym skrypt sprawia opory .
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez brytanix » 25 sty 2011, o 21:58

Witam mile towarzystwo

Ja też używam to tlumaczenie i nie zauwazylem zadnych bledow. Sa tylko pewne drobne niescislosci, np. w emailu potwierdzajacym zamowienie jest 'Numer ID zamowienia' czy cos w tym rodzaju, a na koncie użytkownika w Historii zamowien to samo nazywane jest 'Numer zamowienia'. NIby to samo, ale jednak niepotrzenie mnoży się byty i to samo nazywa inaczej.

Zauwazylem jednak cos innego, ale to chyba nie zalezy od tego tlumaczenia. W historii zamowien na koncie uzytkownika, jak sie zmienia jezyk, to rodzaj platnosci nie zawsze sie tlumaczy przy zmianie języka, tzn, nie zawsze zmienia sie zgodnie z wlaczonym jezykiem. Np. Jesli ktos robil zakupy majac sklep w j. polskim i zaplacil przelewem bankowym, to w historii zamowien w metodzie platnosci bedzie oczywiscie przelew bankowy. Ale jak sie zmini potem jezyk na j. angielski, to wszystko sie przetlumaczy i zmieni, a ''przelew bankowy'' pozostanie. To samo odwrotnie, jak zrobisz zakupy 'po angielsku' to w historii masz 'Bank transfer', ale jak zmienisz na polski, to wszystko sie przetlumaczy na polski, ale 'Bank transfer' pozostanie. Nie wiem dlaczego tak jest. Nie jest to jakis wielki problem, ale nie powinno tak przeciez byc.

Pozdrawiam
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez rob » 25 sty 2011, o 22:12

gadas i brytanix - dzięki za odp. Dla uściślenia dodam że nie chodziło mi dokładnie o to czy polskie tłumaczenie jest ok, bo to sobie doszlifuje, tylko czy angielskie wersje plików "lang" róznią się miedzy sobą w wersjach 1.4.9.2 i 1.4.9.3. Czy bez problemu można użyć w wersji .3 pliki PL z wersji .2 Jak rozumiem można i nie spowoduje to problemów z działaniem sklepu.

ps.
ciekawe spostrzeżenie z tymi rodzajami płatności. Potestuje na wersji .3 i dam znać.
rob
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 19:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron