Informacja o cookies

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Re: Informacja o cookies

Postprzez arcziwald80 » 18 lut 2015, o 19:27

Faktycznie w zacytowanym przeze mnie wcześniej kodzie kod był wpisany, jednak w swoim już go nie mam.
Mój kod wygląda następująco:

Kod: Zaznacz cały
var cookieName = 'ICO_auth';

   
   if ((!window.postBack && document.cookie.indexOf(cookieName) == -1) || (window.postBack)) {
      function check(){
         
         var checkBox = document.getElementById('chk_ico_cookie');
         if (checkBox.checked) {
         
            if (window.postBack != null){
               
               document.getElementById('ico_banner').style.display = 'none';
               window.postBack();
            }
            else
            {
               document.cookie =cookieName + '=1';
               document.getElementById('ico_banner').style.display = 'none';
               
            }
               
            }
            else
            {
               alert(window.errorMessage || 'Please select that you accept Cookies to remove this message');
            }
           
      }

   if (navigator.cookieEnabled) {
   
      var sPrivacyText = '<a href="' + window.privacyLink +'">Dowiedz się więcej</a>'
     
      if (!window.privacyLink){
         sPrivacyText = '';
      }
     
      var sBannerStyle = 'style="margin-left: auto; margin-right: auto; background: none repeat scroll 0% 0% rgb(66, 66, 66); color: rgb(255, 255, 255);  width: 700px; padding: 10px;"'   
         
      var sBanner = '<div id="ico_banner" ' + sBannerStyle + '>Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - ' + sPrivacyText + ' '
         
      var sForm = '<input id="chk_ico_cookie" type="checkbox" checked="checked" name="chk_ico_cookie" style="display:none;padding-top: 2px;margin: 0 8px 0 0;line-height: 1.1em;" />  <input type="submit" name="btn_ico_Cookie" value="Rozumiem i akceptuję" id="btnCookie" onClick="javascript:check()" style="clear: none; padding: 2px 5px; margin-top: -2px; background-color: rgb(251, 191, 63); border: 1px solid rgb(251, 191, 63) ! important; color: black; cursor: pointer;" /></div>'
     

      document.write(sBanner + sForm)
   
   }
}

i ten kod niestety nie wyśrodkowuje mi tekstu, choć próbowałem zawrzeć w nim informację o justownaniu.

Z góry dzięki za pomoc
arcziwald80
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 maja 2014, o 13:48

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron