Informacja o cookies

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Re: Informacja o cookies

Postprzez comprado.biuro » 1 kwi 2013, o 19:25

Może się komuś w przyszłości przydać: http://comprado.pl/ciasteczka.zip

Paczka zawiera wszystko to, o czym piszecie, ale bardziej dostosowane do Opencarta. Żadne pliki nie są nadpisywane, wymagany jest vqmod. Wystarczy całą zawartość paczki rozpakować do katalogu głównego sklepu. Po rozpakowaniu, w panelu administracyjnym powinien pojawić się moduł Polityka Cookies, trzeba go jeszcze zainstalować i przejść do ustawień, gdzie można wpisać tekst, jaki ma się pojawić na stronie. Można również wpisywać teksty w różnych językach, jeśli sklep obsługuje więcej niż 1 język.

W razie pytań, pomysłów lub uwag proszę o info na priv.
comprado.biuro
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 11:36

Re: Informacja o cookies

Postprzez freebox » 17 maja 2013, o 16:26

PiterEL napisał(a):nakłada się logo sklepu i koszyk na informacje a litery są nieczytelne jakby takie połowa widoczna a połowa częściowo.

Bo logo i koszyk pewnie mają podniesiony z-index. Wystarczy dodać do głównego bloku w części stylu z-index: <div .... style=".....;z-index:100;">...</div>. Teraz na pewno komunikat będzie na samej górze.
freebox
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 mar 2013, o 02:18

Re: Informacja o cookies

Postprzez tymus » 28 lip 2013, o 18:06

comprado:
niestety na oc 1.5.6 nie dziala. Zainstalowalo sie poprawnie, ale nie ma zadnego ostrzezenia.
tymus
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 lip 2013, o 13:43

Re: Informacja o cookies

Postprzez schematx.pl » 28 lip 2013, o 23:24

Sprawdź czy wszystko zainstalowałeś poprawnie wersja 1.5.3X - 1.5.6 to praktycznie to samo więc powinno działać.
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: Informacja o cookies

Postprzez tymus » 29 lip 2013, o 08:44

Skorzystalem z innego rozwiazania, to po prostu nie dzialalo:)
tymus
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 lip 2013, o 13:43

Re: Informacja o cookies

Postprzez tommyk7 » 11 sie 2013, o 17:04

Skopiowałem wszystkie pliki, zainstalowałem i też nic nie działa.
W panelu administracyjnym normalnie mam moduł jednak front sklepu nie działa w ogóle, a to że można wpisać z góry kilka języków to dla mnie plus.
Może macie jakieś pomysły
http://www.cermarket.pl
Ci?gle to ogarniam ;-)
tommyk7
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 sie 2013, o 15:17

Re: Informacja o cookies

Postprzez tommyk7 » 12 sie 2013, o 17:35

tommyk7 napisał(a):Skopiowałem wszystkie pliki, zainstalowałem i też nic nie działa.
W panelu administracyjnym normalnie mam moduł jednak front sklepu nie działa w ogóle, a to że można wpisać z góry kilka języków to dla mnie plus.
Może macie jakieś pomysły

Jeżli ktoś jest w stanie to moge dać dostęp do ftp-a
http://www.cermarket.pl
Ci?gle to ogarniam ;-)
tommyk7
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 sie 2013, o 15:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron