Informacja o cookies

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Re: Informacja o cookies

Postprzez adikon.oc » 12 sie 2013, o 17:38

Witam

Podaj adres url sklepu i ewentualnie dostęp do admina.

pozdrawiam
Adrian
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Informacja o cookies

Postprzez tommyk7 » 12 sie 2013, o 18:15

Coś chyba wysyłanie wiadomości PW nie działa
http://www.cermarket.pl
Ci?gle to ogarniam ;-)
tommyk7
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 sie 2013, o 15:17

Re: Informacja o cookies

Postprzez adikon.oc » 12 sie 2013, o 20:13

ok, to wyślij mi dostęp ftp bo szybciej będzie jak sam to zrobie niż jak bym tłumaczył.

P.S. PW działają tylko wysyła z opóźnieniem.


pozdrawiam
Adrian
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Informacja o cookies

Postprzez Bandit » 2 sty 2014, o 15:52

Odświeżam temat.

Zmigrowałem się z wersji 1.5.4 do wersji 1.5.5.1 i komunikat o ciasteczkach zniknął. Na razie tylko lokalnie testuję ale nie wrzucę tego na "produkcję" dopóki nie zadziała.

Próbowałem wrzucić komunikat skryptem diviante ale nie widzę żadnego rezultatu. Jeżeli na stronę lokalnie wchodzę poprzez adres "192.168.1.2/nazwasklepu" to jaki powinienem ustawić link do plików js w skrypcie Diviante.Pliki umieściłem na komputerze w lokalizacji "\catalog\view\javascript\divante.cookie"?

Z drugiej strony jeżeli jest sposób na modyfikację modułu ciasteczka.zip comprado który mam zainstalowany to ten sposób byłby wygodniejszy. W tej chwili odinstalowanie i zainstalowanie go ponownie nie daje żadnego efektu.

Wdzięczny będę za wsparcie
Bandit
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 12:35

Re: Informacja o cookies

Postprzez Bandit » 15 sty 2014, o 10:08

Sprawa rozwiazana. Wystarczylo zrobic update vqmod I skrypty divante zadzialaly.
Bandit
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 12:35

Re: Informacja o cookies

Postprzez Disan » 8 kwi 2014, o 09:41

skąd ten plik pobrać jest po angielsku chciałem go mieć po polsku w swoim katalogu
Disan
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lut 2014, o 21:47

Re: Informacja o cookies

Postprzez majstro7 » 28 kwi 2014, o 15:58

Mógłby mi ktoś pomoć zmienic kolor czczionki komunikatu "dowiedz sie wiecej" w moim kodzie cookies?

Kod: Zaznacz cały
/*
* Skrypt wyświetlający okienko z informacją o wykorzystaniu ciasteczek (cookies)
*
* Więcej informacji: http://webhelp.pl/artykuly/okienko-z-informacja-o-ciasteczkach-cookies/
*
*/

function WHCreateCookie(name, value, days) {
    var date = new Date();
    date.setTime(date.getTime() + (days*24*60*60*1000));
    var expires = "; expires=" + date.toGMTString();
   document.cookie = name+"="+value+expires+"; path=/";
}
function WHReadCookie(name) {
   var nameEQ = name + "=";
   var ca = document.cookie.split(';');
   for(var i=0; i < ca.length; i++) {
      var c = ca[i];
      while (c.charAt(0) == ' ') c = c.substring(1, c.length);
      if (c.indexOf(nameEQ) == 0) return c.substring(nameEQ.length, c.length);
   }
   return null;
}

window.onload = WHCheckCookies;

function WHCheckCookies() {
    if(WHReadCookie('cookies_accepted') != 'T') {
        var message_container = document.createElement('div');
        message_container.id = 'cookies-message-container';
        var html_code = '<div id="cookies-message" style="padding: 35px 0px; font-size: 14px; color: #ff0000; } line-height: 22px; border-bottom: 1px solid rgb(211, 208, 208); text-align: center; position: fixed; bottom: 40px;  background-color: #efefef; width: 100%; z-index: 999;">Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. <a href="http://wszystkoociasteczkach.pl" target="_blank">Dowiedz się więcej</a><a href="javascript:WHCloseCookiesWindow();" id="accept-cookies-checkbox" name="accept-cookies" style="background-color: #00AFBF; padding: 5px 10px; color: #FFF; border-radius: 4px; -moz-border-radius: 4px; -webkit-border-radius: 4px; display: inline-block; margin-left: 10px; text-decoration: none; cursor: pointer;">Rozumiem</a></div>';
        message_container.innerHTML = html_code;
        document.body.appendChild(message_container);
    }
}

function WHCloseCookiesWindow() {
    WHCreateCookie('cookies_accepted', 'T', 365);
    document.getElementById('cookies-message-container').removeChild(document.getElementById('cookies-message'));
}
majstro7
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 21:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron