Modu? Przelewy24.pl dla Opencart

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez adikon.oc » 20 cze 2013, o 07:53

fszeker napisał(a):Ale branie 20zł za jakieś gówno wart poprawki to zdzierstwo i pazerstwo. W wielu innyc skryptach typu Extreme-Fusion, phpBB, MyBB i tego typu 90% dodatków, pluginów jest darmowa. A tutaj nawet spolszczenie trzeba kupić

Witam

Oczywiście, że nie trzeba nic kupować, zawsze można zrobić to samemu by zaoszczędzić.
Albo i nawet skorzystać z darmowego tłumaczenia od Kardasza do wersji 1.5.2.1 i troche przerobić.
Poza tym w tym topiku na pierwszej stronie masz do pobrania za darmo moduł przelewy24.

P.S. Robisz sklep dla siebie czy dla kogoś?

pozdrawiam
Adriam
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez fszeker » 20 cze 2013, o 10:52

@up

Robię dla kogoś i po prostu jestem zdegustowany próbą zarobienia na wszystkim. Nie rozumiem dlaczego większość skryptów do forów czy CMSów radzi sobie z darmowymi wtyczkami a tutaj jak mówię tłumczenia "up-to-date" jest płatne. NIe chodzi o cenę bo ok jest w miarę mało i nie żąl paru złotych ale jednak sam fakt... W społeczności MyBB, tłumaczenie najnowszysch wersji goniło tłuamczenie i polski support informował mejlem, że nowe darmowe tłumaczenie jest juz dostępne...
Jest troszkę zawiedziony ale spoko, ściągne sobie wersję z 2 strony też daje radę. Po prostu wersja ze strony open-carta wywal błąd przy wchodzeniu w edytuj w modułach.
fszeker
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 mar 2013, o 06:08

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez 7imprez » 20 cze 2013, o 13:10

tak to już chyba jest, darmowy sklep, cała otoczka płatna ekstra.
no, chyba ze się potrafi to i owo (ale nie każdy rodzi się z darem informatyka)
ja nie narzekam na ceny dodatków do OC, są przystępne i po prostu trzeba je wkalkulować w swój projekt.

tu chyba chodzi o społeczność, wydaje mi się że po prostu jest za mało czynnych użytkowników OC w Polsce i komu tu robić te darmówki?
nikt nie pochwali, nie nagrodzi uśmieszkiem :D

a mało użytkowników, bo mało darmowych dodatków (zgaduję) i koło się zamyka.

Ja chyba też bym wolał zrobić dopracowany moduł za 30-50 zeta , kupi go kilkanascie-kilkadziesiąt osób, to i supportować go się chce i poprawki zrobic i do nowej wersji dopasować i takie tam.
zresztą więcej o tym wiedzą ci co to robią
7imprez
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10 cze 2013, o 19:48
Lokalizacja: Bia?ystok

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez lucek777 » 30 paź 2013, o 08:47

Witam,

posiada ktoś działający moduł do wersji 1.5.5.1. Będę wdzięczny za pomoc. Dzięki!
lucek777
 
Posty: 13
Dołączył(a): 18 gru 2012, o 23:17

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez marcinbananus » 11 wrz 2018, o 13:42

Posiada ktoś moduł przelewy24 pod Opencart 1.5.1.3 ?
marcinbananus
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 wrz 2018, o 12:12

Poprzednia strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron