Modu? Przelewy24.pl dla Opencart

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez schematx.pl » 4 mar 2013, o 20:53

klient przy dokonywaniu płatności wybiera jej rodzaj już poza Twoim sklepem (na stronie przelewów24) więc nie ma możliwości ustalenia aby miał tylko możliwość płatności kartą.
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez schematx.pl » 5 mar 2013, o 19:41

Ponieważ kilka osób napisało do mnie z prośbą o poprawiony moduł pod wersję 1.5.5x to udostępniam taką wersję na mojej stronie http://schematx.pl/index.php?route=prod ... duct_id=80 .
Moduł z racji tego że włożyłem w niego chwilę pracy będzie płatny (o zgrozo całe 3 złote na piwo) ale żeby nikt nie był stratny i żeby nikt nie powiedział żem zły człowiek, jest możliwość pobrania go za darmo; wystarczy po dodaniu modułu do koszyka przejść na zakładkę "PODGLĄD KOSZYKA" i tam zaznaczyć opcję "Wykorzystaj kod rabatowy", pojawi się pole w którym wpisujemy kod: FORUM i klikamy przycisk "Zastosuj". Gotowe, teraz tylko sfinalizuj zamówienie wybierając "Darmową dostawę" i opcję płatności "Darmowe zakupy!". Kod kuponu ważny będzie do 13.03.2013 więc w tym czasie możecie mnie dofinansować z własnej woli, a potem już będę zdzierał jak leci ;)
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez comprado.biuro » 5 mar 2013, o 21:59

schematx.pl: dzięki za poprawiony moduł! Nie wiem, czy na swojej stronie umieściłeś dokładnie ten, który przesłałeś mi na priva, ale jeśli tak, to moduł wymaga kilku poprawek. Spędziłem dziś nad nim trochę czasu i poprawiłem parę rzeczy, takich jak:
1. Twoja wersja nadal obsługuje stary system breadcrumbs, więc podmieniłem je na wersję ze sklepów 1.5.x.
2. W kontrolerze był wywołany model settings dwukrotnie, więc uciąłem jeden raz ;)
3. Zmieniłem lekko plik językowy, żeby lepiej odpowiadał temu, co się dzieje na ekranie.
4. Znormalizowałem wygląd plików tpl w adminie i catalog, żeby był zgodny z ostatnimi wersja OC - przyciski w catalog idą do prawej, w admin po zapisie zmian wracasz do listy modułów płatności a nie pozostajesz w Przelewy24. Tutaj też Przelewy24 przemówił Polskim głosem bo dodałem użycie plików językowych a nie uniwersalnego wpisu po angielsku.
5. Poprawiłem generowanie linków w kontrolerze - teraz moduł korzysta z metody biblioteki ($this->url->link), więc poprawnie też generuje krótkie linki.
6. Poprawiłem kilka innych mniejszych rzeczy na które natrafiłem.

Jeśli chcesz, to prześlę poprawioną wersję do Ciebie, lub po prostu może udostępnijmy ją tutaj do pobrania?
comprado.biuro
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 11:36

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez schematx.pl » 5 mar 2013, o 23:57

Ta wersja którą udostępniłem u siebie na stronie zawiera poprawione (chyba wszystko) to co wymieniłeś - po prostu podesłałem Ci jedną z "pierwszych" poprawionych wersji przez przypadek. Musze sobie porządek zrobić na dyskach
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez fszeker » 19 cze 2013, o 21:51

Czy możecie udostępnić najnowszą wersję, a nie zdzierać 20zł za nie swój plugin?
Autor tego pluginu z dialcom.pl udostępnił go na GNU v3 http://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt
(...) make sure it remains free
software for all its users(...)

Proszę uszanujcie to i udostępnijcie to za friko!
fszeker
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 mar 2013, o 06:08

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez adikon.oc » 19 cze 2013, o 22:17

fszeker napisał(a):Czy możecie udostępnić najnowszą wersję, a nie zdzierać 20zł za nie swój plugin?
Autor tego pluginu z dialcom.pl udostępnił go na GNU v3 http://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt
(...) make sure it remains free
software for all its users(...)

Proszę uszanujcie to i udostępnijcie to za friko!


Ehh...A Polskie społeczeństwo dalej chce wszystko za darmo.
Widać nie czytało się dokładnie tej licencji.
Można sprzedawać modyfikacje/poprawki modułów opartych na licencji GPL....w sumie to szkoda pisać...poszukaj w wyszukiwarce.

pozdrawiam
Adrian
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Moduł Przelewy24.pl dla Opencart

Postprzez fszeker » 19 cze 2013, o 23:11

Ale branie 20zł za jakieś gówno wart poprawki to zdzierstwo i pazerstwo. W wielu innyc skryptach typu Extreme-Fusion, phpBB, MyBB i tego typu 90% dodatków, pluginów jest darmowa. A tutaj nawet spolszczenie trzeba kupić
fszeker
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 mar 2013, o 06:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron