OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie t?umaczenie

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez brytanix » 26 sty 2013, o 00:49

Cóż mogę powiedzieć. Trzeba być dobrej myśli, a jak by co to zapraszam do mnie.
U mnie ludzie od dwóch lat kupują i jeszcze nikt nie narzekał. Zawsze staram się wyjść naprzeciw oczekiwaniom.
Pozdrawiam
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez schematx.pl » 26 sty 2013, o 10:45

Tłumaczeń nie wysyłam poprzez e-mail, tak jak jest napisane w regulaminie są dostępne automatycznie po dokonaniau wpłaty w panelu użytkownika Moje konto > pobrania. Właśnie zalogowałem się na twoje konto żeby sprawdzić czy wszytko jest w porządku i wszystko się zgadza - masz dostęp do pobrania spolszczenia.

Przykro mi że nie mogłem odpowiedzieć wcześniej na wiadomości ale zwyczajnie po godz 22 nie ma mnie już przy komputerze.
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez Smadler » 26 sty 2013, o 12:58

Intuicyjnie rzecz biorąc powinno śmignąć na emaila, bo tak to zazwyczaj działa. Napisz to gdzieś wyraźnie żeby wszyscy widzieli zamiast chować gdzieś w regulaminie, który i tak mało kto czyta, zwłaszcza przy takich drobnych transakcjach.
Tłumaczenie jest ok, tyle ze cos pokwasiło z wymiarami modułów. W ENG wersji działają ok, w PL - krzaczy się wysokość. I jest ból
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez schematx.pl » 26 sty 2013, o 13:22

Co do tych maili z linkiem spróbuje coś zdziałać gdy tylko ekipa OC upora się z niedziałającym formularzem kontaktowym bo w tym momencie na wersji 1.5.5+ nie działa cały system mailowy. Jeśli zechcesz poświęcić chwilę czasu to proszę prześlij mi na maila screeny od siebie z porównaniem eng/pl jak to wygląda u Ciebie z tym "krzaczeniem".
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez Smadler » 27 sty 2013, o 17:19

spoko, juz siadłem nad tym
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez schematx.pl » 28 sty 2013, o 09:38

Tłumaczenie zostało zaktualizowane, tak jak było mówione wszyscy którzy zamówili je w wersji testowej powinni otrzymać mail z zaktualizowaną paczką, sprawdźcie zatem swoje maile. Dodatkowo jeśli mail jakimś cudem by się zgubił, to oczywiście na swoich kontach w dziale Moje zamówienia > Pobieranie znajdziecie odpowiednią paczkę (oznaczenie OC1551PU).

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie spolszczenia jak i sugestii śmiało piszcie przez formularz kontaktowy (tak już działa) lub bezpośrednio na e-mail. Jeśli macie jakiekolwiek życzenia i chcecie "spolszczyć" jakiś moduł/skrypt (nawet niezwiązany z OC) kontaktujcie się bezpośrednio przez e-mail.
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez Smadler » 29 sty 2013, o 00:33

Przeinstalowałem OC raz jeszcze i na czysto zainstalowałem twoje tłumaczenie - niestety, wywala style w IE
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości