vQmod - co to takiego?

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Re: vQmod - co to takiego?

Postprzez adikon.oc » 11 lut 2013, o 23:33

to dodaj uprawnienia dla nowego modulu w system->użytkownicy->grupy użytkowników
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: vQmod - co to takiego?

Postprzez Moro » 3 kwi 2013, o 12:32

Zainstalowałem vqmoda
Nastepnie zainstalwoałem
http://www.opencartex.com/czech-post
i oto co mam jak wchodze na admin http://gojaart.pl/sklep/admin/
jest mi ktoś w stanie pomóc jak odzyskć admin panel??
Odwaliłem i nie zrobiłem backupu przed tymi dwoma zabiegami!!!!!
Moro
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 20:01

Re: vQmod - co to takiego?

Postprzez fenix75 » 20 paź 2013, o 10:01

adikon.oc napisał(a):to dodaj uprawnienia dla nowego modulu w system->użytkownicy->grupy użytkowników


Mam ten sam problem, OC 1.5.5.1, VQmode 2.4.1 + vqmod manager, i w grupie użytkowników nie mam nigdzie (w modułach ani innych dodatkach) opcji vqmode manager do kliknięcia żeby był dostęp. Dodałem profilaktycznie do polskiego języka też i angielskie tłumaczenie.

Czy może ktoś napisać jak przysłowiowej krowie na rowie krok po kroku co trzeba jeszcze zrobić. Prawdopodobnie nie zmieniłem wszystkich chmodów, lub czegoś innego jeszcze nie odznaczyłem i dla tego jest ten błąd.



Problem rozwiązany:
Okazuje się że jak pobrałem vqmanager, to całość wgrałem do katalogu /public_html/twoja strona/vqmod/admin ... itd a powinienem wgrać go do /public_html/twoja strona/admin przecież najpierw muszę wgrać go jak zwykły moduł a dopiero po tym możemy go używać a nie odwrotnie.
fenix75
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 15:41

Re: vQmod - co to takiego?

Postprzez bonsai » 6 sty 2014, o 14:07

Cierpliwości mi nie brakuje, ale tym razem poległem. Proszę o pomoc w temacie nadania chmod.

Niby prosta sprawa, ale nie mogę tego cholerstwa pozmieniać i jak próbuję zainstalować vqmod'a pojawia się komunikat o braku dostępu.
Zainstalowałem alt commandera do zmiany uprawnień. Niestety mimo, że łączę się z serwerem, zaznaczam plik i zmieniam uprawnienia np na 777, to po kliknięciu ok uprawnienia pozostają bez zmian (alt commander wyświetla je przy pliku). Nie widziałem, aby ktoś miał takie problemy, więc przyjme na klate fakt, że jestem kompletnym lamusem :) Podpowiedzcie mi proszę co może być przyczyna niepowodzenia. Dodam, że serwem mam na home.pl.

Edit: Problem był z błędna nazwą pliku htaccess. Klika godzin zmarnowałem przez jedna kropkę. Życie :)
bonsai
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 cze 2013, o 22:44

Re: vQmod - co to takiego?

Postprzez Tedex » 31 mar 2015, o 21:06

Cześć.

Niestety mam instalację w podkatalogu /public_html/mojafirma/vqmod.
Wypróbowałem już różne wersje instalacji i żadna nie działa.
Próbowałem w głównym, ale tam nie mam plików sklepu i też nie działa.

Może ktoś podpowiedzieć, co z tym zrobić?
Jest jakiś inny sposób na instalowanie extention w opencart?
Tedex
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 mar 2015, o 16:11

Re: vQmod - co to takiego?

Postprzez mobinet » 1 kwi 2015, o 18:54

Opis instalacji VQmoda, co w sumie nie jest skomplikowane znajduje się na stronie http://opencartportal.pl/modyfikacje/vqmod-dla-opencart/. Nie potrzeba też do niego żadnych innych dodatków.
mobinet
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lip 2013, o 14:40

Re: vQmod - co to takiego?

Postprzez Tedex » 3 kwi 2015, o 14:14

No w sumie nie jest skomplikowany.
Napisałem dlatego, że już przerobiłem różne instrukcje i tą również, ale się nie instaluje.

Dzięki za odpowiedź
Tedex
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 mar 2015, o 16:11

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron