Magento dla pocz?tkuj?cych i nie tylko.

Forum Magento - czyli bezpłatnego, nowego oprogramowania sklepu internetowego, rozwijanego w oparciu o framework Zend Framework.

Magento dla początkujących i nie tylko.

Postprzez MalT » 7 cze 2011, o 11:33

Witam, zapraszam wszystkich zainteresowanych stworzeniem własnego sklepu internetowego na platformie magento na moją stronę http://www.magentolife.pl.
Zajdziecie tam aktualne informacje o magento oraz tutoriale.
MalT
 
Posty: 33
Dołączył(a): 6 mar 2011, o 16:12

Re: Magento dla początkujących i nie tylko.

Postprzez jkaminski » 17 mar 2016, o 10:52

Nie działa już ta stronka? :(
Avatar użytkownika
jkaminski
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lis 2015, o 15:06
Lokalizacja: Nowy York

Re: Magento dla początkujących i nie tylko.

Postprzez amant12 » 5 cze 2016, o 10:36

Działa ta stronka jeszcze ?
amant12
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 cze 2016, o 10:33

Re: Magento dla początkujących i nie tylko.

Postprzez john21wall » 26 paź 2016, o 11:30

Witam!
Jestem poczatkujacym uzytkownikiem Magento i wlasnie wdrazam wlasny sklep.
Chcialbym aby Ci wszyscy uzytkownicy co tak pieknie sie znaja na tej platformie zrobili malutki slowniczek skrotow oraz nazw waznych dla uzytkowania Magento.
Oprocz tego bylbym ogromnie wdzieczny za opisanie krok po kroku co trzeba zrobic, aby zalozyc wlasny sklep:) Od zakupu serwera i domeny do dopieszczania strony, ktora juz mamy w internecie:) Szczegolnie teraz interesuje mnie szablon, poniewaz grafike mam juz prawie zrobiona. Widzialem Modern Theme i chcialbym go wykorzystac tylko zastanawiam sie jak to dziala...czy np. mozna pasek poziomy menu przesunac sobie lekko w lewo jak i inne wazne elementy gdzie sie chce...

Osobiscie przyznam, ze baaaaaardzo by mi sie to przydalo, bo magento jeszcze na oczy nie widzialem oprocz testera w internecie:/ Szybko sie ucze i mysle, ze z Wasza pomoca nie tylko ja przebrne przez najgorszy etap poznawania Magento szybko;)
Bardzo zaluje, ze nie ma zadnej ksiazki o tej platformie, bo na pewno bym przeczytal....a tak musze liczyc na Wasza pomoc:))
john21wall
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 wrz 2016, o 13:44

Re: Magento dla początkujących i nie tylko.

Postprzez dragu16 » 2 gru 2016, o 16:43

Przydałby się update, już nie aktualne linki są.
dragu16
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 gru 2016, o 16:36

Re: Magento dla początkujących i nie tylko.

Postprzez weronikaslon » 5 lip 2018, o 12:29

Działa ?
weronikaslon
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 lip 2018, o 12:17


Powrót do Magento

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron