Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez Stripe » 4 maja 2013, o 18:16

Cieszę się że powstało solidne tłumaczenie i to za darmo. Pozwoliłem sobie przejrzeć pliki pod kontem brakujących/nadmiarowych linijek bądź całych plików i wrzucam w załączniku kilka poprawionych wraz z listą zmian. Jeśli Twórcy oryginalnego tłumaczenia chcą, to mogą to oczywiście uwzględnić w swojej edycji.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Stripe
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 20:03

Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez comprado.biuro » 4 maja 2013, o 18:43

Stripe dzięki za pomoc w tłumaczeniu! Zaraz dorzucam Twoje poprawki do oficjalnej paczki. Super!
comprado.biuro
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 11:36

Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez comprado.biuro » 4 maja 2013, o 19:12

Ok, poprawki dorzucone do naszych paczek. Wszystko do pobrania pod adresami podanymi w pierwszej wiadomości, a także na opencart.com. Nie usuwaliśmy żadnych plików, ponieważ są one potrzebne dla utrzymania zgodności z wersją 1.5.4.1, chociaż po poprawkach Stripe'a, może zniknąć kilka zmiennych potrzebnych we wcześniejszej wersji Opencart'a.
comprado.biuro
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 11:36

Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez Palma » 30 sie 2013, o 12:33

Witam

OSTRZEGAM!!! wszystkich przed jaką kolwiek współpracą z Firmą COMPRADO Sp. z o.o. Rafał Wojenkowski ze Szczecina (comprado.biuro na tym forum).
Zamówiłem u nich moduł personalizacji produktu do opencarta który wycenili na 2000pln/netto.
Zamówienie złożyłem w połowie maja 2013 niestety kontakt urwał się 5.08.2013.
Nie odpowiadają na telefony, smsy, emaile, skype, gg... do tego jestem stratny zaliczkę w wysokości 50% wartości modułu a także 3 miesiące które zwodzili mnie obiecywaniem, że wszystko idzie w dobrym kierunku...

Mimo, że odbierają listy polecone z wezwaniem do zapłaty zwrotu zaliczki do tej pory nie ma.

Gdyby były jeszcze inne osoby poszkodowane w ostatnim czasie przez firmę COMPRADO Sp. z o.o. Rafał Wojenkowski proszę o kontakt.

Proszę mieć to na uwadzę i omijać szerokim łukiem tą fimę.

Pozdrawiam
Kamil Krawczak
PEROPOINT
Palma
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 lut 2011, o 16:29

Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez moskit » 17 paź 2014, o 11:12

Poszukuję spolszczenia do wersji 2...
moskit
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 paź 2014, o 15:59


Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez moskit » 19 paź 2014, o 14:21

Za darmo raczej nie jest :(
moskit
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 paź 2014, o 15:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron