Modu? wysy?ka Poczta Polska Opencart 1.4.9.2

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: Moduł wysyłka Poczta Polska Opencart 1.4.9.2

Postprzez nevetny » 31 sie 2011, o 13:36

na 1.5.1.1 nie można aktywować tego modułu - nie ma takiej możliwości. Jest on zainstalowany, ale nie włączony. Dodatkowo pojawiają się błędy przy kolejnym kroku, czyli wyborze sposobu płatności.
nevetny
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lip 2011, o 15:46

Re: Moduł wysyłka Poczta Polska Opencart 1.4.9.2

Postprzez tormac » 31 sie 2011, o 16:59

Aktywować można, może to zależy od przeglądarki - dropdown do aktywacji jest ukryty :-)
ale co to dla nas ;-) w pliku :
/admin/view/template/shipping/poczta_polska.tpl
w linii 171, za tagiem form wstawiamy znaki znaczniki końca linii, tak z 5-6 :) Powinno to wyglądać jak poniżej :

Kod: Zaznacz cały
    </form>
    <br/> <br/> <br/><br/><br/>
  </div>


I już można aktywować.

Co do błędu przy wyborze sposobu płatności, gdybyś mógł podrzucić jakieś logi, komunikaty to może coś wymyslimy ;)
tormac
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 sie 2011, o 14:41

Re: Moduł wysyłka Poczta Polska Opencart 1.4.9.2

Postprzez potas » 31 sie 2011, o 22:26

Dzięki użytkownikowi adikon.oc jest już dostępna wersja modułu poczty dla OC 1.5.1.1
Więcej w tym wątku: viewtopic.php?f=30&t=1533
potas
Administrator
 
Posty: 192
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:31

Re: Moduł wysyłka Poczta Polska Opencart 1.4.9.2

Postprzez eggforever » 4 kwi 2012, o 17:20

Czy ktoś opanował problem z zakupami bez rejestracji? Chodzi mi głównie o to, że na jednej stronie jest wybór opcji dostawy oraz wybór opcji płatności. Ludzie często wybierają u mnie list polecony pobraniowy a wiadomo, że taka opcja nie istnieje. W przypadku zakupów po zalogowaniu się takiego problemu nie ma gdyż na jednej stronie jest wybór dostawy a na kolejnej wybór płatności, który się automatycznie wybiera i nie ma szans pomyłki pobraniówki z przedpłatą. Mam wersje 1.4.9.3
eggforever
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 paź 2010, o 08:37

Re: Moduł wysyłka Poczta Polska Opencart 1.4.9.2

Postprzez d.step » 18 kwi 2012, o 14:43

Szukam osoby, która przerobi mi ten moduł żeby wyświetlało się tak:

- list priorytetowy (Poczta Polska) - koszt 4,50 PLN
- list priorytetowy polecony (Poczta Polska) - koszt 6 PLN
- paczka priorytetowa (Poczta Polska) - koszt 11 PLN
- wysyłka kurierem (UPS) - koszt 30 PLN

+ ustawienie, że w przypadku złożenia zamówienia na kwotę minimum 500 PLN brutto , koszt przesyłki pokrywa sklep.

Mogę zapłacić. Jeśli jest ktoś chętny proszę o PW
d.step
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 13:36

Re: Moduł wysyłka Poczta Polska Opencart 1.4.9.2

Postprzez machopl » 18 wrz 2012, o 11:27

Witam
moduł nie działa w wersji opencart w 1.5.3.1
jeśli ktoś posiadałby działającą lub ew wie co poprawić w module byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
machopl
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 14:18

Re: Moduł wysyłka Poczta Polska Opencart 1.4.9.2

Postprzez michael » 26 sty 2014, o 01:13

Ja mam problem, bo mi nie działa w właściwy sposób zliczanie wymiarów. Jak mam na przykład dwa przedmioty i wymiary trzeba dodać, to moduł jakoś dziwnie to zlicza.

I tak jak mam dwie książki, tak że zmieściłyby się swobodnie do listu, to on podaje w cenie tylko przesyłki pocztowe. Musiał inaczej wymiary policzyć i ustawić te książki nie normalnie jedna obok drugiej, ale tak że styka bokami i dodaje dłuższe krawędzie czy nie wiem co.

Jak to dobrze ustawić wymiary maksymalne i gabaryty w module i jak to wpisać przy opisie produkty, gdzie podają, że D X S X W ?
michael
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 sie 2013, o 22:20

Poprzednia strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron