Gekosale

Dyskusje dotyczące systemów e-commerce / sklepów internetowych open source lub płatnych które nie posiadają swojego działu.

Gekosale

Postprzez OtherCoder » 16 lip 2010, o 21:16

http://www.gekosale.pl

Polski skrypt sklepu zapowiadający się dosyć ciekawie. Więcej informacji na stronie www.
OtherCoder
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 18:16

Re: Gekosale

Postprzez yoroshi » 12 sty 2011, o 02:48

Swoją poważniejszą podróż pomiędzy systemami e-commerce zacząłem dosłownie kilka dni temu. Za początków mych przygód zaglądałem do PrestaShop, osCommerce, Avactis, Quick.Cart, a w tym roku do OpenCart i ciągle czegoś mi w nich brakuje. Mimo, że społeczności nadal pomagają w rozwoju tych projektów to nie widzę żadnych zmian. I nic nie sugeruje na to by wypuszczane oficjalne wersje spełniały międzynarodowe wymogi. W kółko gdy pojawiają się aktualizacje musimy dostosywać każdy z modułów lub modyfikować pliki by sklep posiadał to co każdy polski internetowy sklep powinien.

Wszystko rekompensuje Gekosale, twór naszych rodaków, a do tego projekt udostępniany na zasadach Open Source.
Przy Gekosale nie trzeba się długo bawić, gdyż wiele rzeczy już posiada:
Newsletter, Ankietę, Aktualności, Przechowalnię, Integracje z porównywarkami cen, Moduły płatności (PayPal, Płatności.pl, ratalna Żagiel), Moduły wysyłki (Poczta Polska, Pocztex, Opek, Siódemka, itp) oraz inne.

Spodobało mi się, że ja jako klient w dowolnej chwili mogę wydrukować sobie fakturę Proformę, a jako sprzedawca fakturę Oryginał (gotową do druku).
Dla każdego produktu można też wprowadzić skrócony opis, czego nie ma OpenCart.
Jeszcze jedna rzecz, która wpadła mi w pamięć to możliwość sprecyzowania, który box użytkownik może przenosić, zwijać lub zamykać. W edycji boxu znajdziemy mnóstwo opcji, dzięki którym nadajemy mu indywidualny wygląd aby wyróżniał się od pozostałych.
Bardzo łatwo tworzy się statyczne bloki i strony informacyjne, do których linki wyświetlane są w menu na dole i u góry strony.

Jednakże panel administratora trochę odstrasza, gdyż jest jeszcze niedopracowany i zbyt skomplikowany.
Klient może być też zdezorientowany gdy z poziomu strony produktu doda przedmiot do koszyka, a box karty z listą produktu się nie ukaże. Musi przenosić się wtedy do strony głównej.

Aby projekt prężniej się rozwijał brakuje użytowników, a na razie jest ich mało.

Więcej o funkcjach tutaj: http://www.gekosale.pl/o-systemie/funkc ... ramowania/
A demo tutaj: http://demo.gekosale.pl
yoroshi
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 sty 2011, o 23:52

Re: Gekosale

Postprzez piescik » 11 lut 2011, o 12:16

Wreszcie pojawiła się wersja 1.0 :D
piescik
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 20:40

Re: Gekosale

Postprzez gadas » 13 lut 2011, o 22:18

Ten skrypt to dla mnie samo zło 666 omijam z daleka ale to moja opinia więc sami Róbta Co Chceta :mrgreen:
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: Gekosale

Postprzez mk-szklo » 15 mar 2011, o 11:32

Świetnie napisane posty reklamujące, brakuje tylko anchor linków :)
mk-szklo
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 sty 2011, o 11:33

Re: Gekosale

Postprzez MalT » 16 mar 2011, o 09:33

Radzę unikać tego oprogramowania a raczej jego autorów!
Zainteresowane osoby mogą poszukać informacji na temat lento to Ci sami panowie prowadzący projekt - opinie ich klientów są jednoznaczne więc uważajcie w co się pakujecie.
MalT
 
Posty: 33
Dołączył(a): 6 mar 2011, o 16:12


Powrót do Pozostałe systemy sklepów internetowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron