Zlec? zmiany/poprawki

Dla wszystkich którzy poszukują i oferują płatną, komercyjną pomoc przy instalacji czy rozbudowie Opencart.

Zlecę zmiany/poprawki

Postprzez placebo_pill » 16 gru 2012, o 17:35

Witam.

Zlecę trzy zmiany w sklepie:

- przeniesienie w obrębie strony głównej jednego modułu w inne miejsce (pewnie banał, ale z OpenCartem nie miałem do tej pory nic wspólnego)
- zainstalowanie pluginu (vqmod) do liczenia zysku ze sprzedaży (pojawia się dzięki niemu dodatkowe pole przy produktach, służące do wpisywania kosztów poniesionych przez sprzedawcę). Plugin jest darmowy, jednak po jego zainstalowaniu wywala mi trochę błędów, więc potrzebuję pomocy.
- na stronie głównej posiadam obecnie najnowsze produkty i 'bestsellery'. Potrzebuje jeszcze prezentacji wybranych produktów, np. wpisywanych "z palca" w adminie, pliku XML czy w jakikolwiek inny sposób po id.

Potrzebuję wyceny oddzielnie takich zmian. Zlecenie prywatne. Ewentualne pytania na PW.
placebo_pill
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 13:47

Re: Zlecę zmiany/poprawki

Postprzez Promotor-pomoc » 9 sty 2013, o 02:37

jeśli jeszcze poszukuje Pan osoby do współpracy to jestem otwarty, mogę podesłać portfolio, aktualne wdrożenie systemu jakie wykonuje itp.
meil: reklama@promotorfirm.pl
Promotor-pomoc
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 02:35


Powrót do Wsparcie komercyjne Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości