Sklep z artyku?ami dla niemowl?t

Jeśli chcesz pokazać światu swój sklep oparty o Opencart i liczysz na ocenę innych użytkowników.

Sklep z artykułami dla niemowląt

Postprzez bumbelek » 11 lip 2013, o 16:30

Witam
Mój www.bumbelek.pl
bumbelek
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 lip 2013, o 16:15

Re: Sklep z artykułami dla niemowląt

Postprzez daijw » 12 lip 2013, o 08:55

Fajna lekka strona pasuje do tematu :) chyba ukradnę Ci ten koszyk u góry :D
daijw
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 10:14

Re: Sklep z artykułami dla niemowląt

Postprzez staniapl » 2 sie 2013, o 22:48

Sorry, ale trochę szczerości, ale postarajmy się trochę zamiast zachwycać 'byle czym' tworzyć coś na wyższym szczeblu.
http://www.bumbelek.pl/ - standardowy szablon, lekko trącone css, brak zachowanej jakiej kolwiej typografi / równego rozmieszczenia elementów, szczerze 2-3 godz pracy kodera.

- SORRY taki sklep nigdy nie zdobędzie mojego zaufania.

http://www.bibabu.pl/ - szablon podejrzewam, że kupiony mogło być fajnie ale niestety nie jest

---

Po tym poście może narażę się trochę, ale ludzie naprawdę starajmy się zamiast tworzyć klony istniejących szablonów stworzyć coś nowego ?
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Sklep z artykułami dla niemowląt

Postprzez schematx.pl » 3 sie 2013, o 15:39

bibabu - nawet wiele szukać nie trzeba http://web-experiment.info/green-magento-template.html - i nawet nie na OpenCart tylko magento ;(
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: Sklep z artykułami dla niemowląt

Postprzez borubar » 23 sie 2013, o 07:22

stania i schemat - szkoda Wam, że nie dostaliście zlecenia czy co?
Nie rozumiem beznadziejnego gadania o tworzeniu czegoś nowego. Tworzysz nowy samochód czy kupujesz istniejący? Tworzysz nowe spodnie czy kupujesz?
borubar
 
Posty: 232
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 12:19

Re: Sklep z artykułami dla niemowląt

Postprzez staniapl » 23 sie 2013, o 19:13

stania i schemat - szkoda Wam, że nie dostaliście zlecenia czy co?


słuchaj mam co robić więc nie rozumiem po co ta 'uszczypliwość' ?
Wyraziłem swoje zdanie i tyle w temacie ...

Nie rozumiem beznadziejnego gadania o tworzeniu czegoś nowego. Tworzysz nowy samochód czy kupujesz istniejący? Tworzysz nowe spodnie czy kupujesz?


Tutaj wdam się w polemikę, która i tak nic nie wniesie.

Najlepiej iść na łatwiznę zainstalować OC, wrzucić produkty i ... za pół roku stwierdzić, że brak zainteresowania sklepem, chyba się zgodzisz ze mną, że na standardowym szablonie nie da się budować zaufania klienta ?

Dlaczego konkretniejsze firmy, sklepy ...etc korzystają z indywidualnych szat graficznych - przecież są już standardowe to po co robić coś nowego ?

Na koniec:


Moja wypowiedź nie miała złośliwego charakteru, po prostu chciałbym, żeby ludzie na tym forum zaczęli się starać, podnosić swoje umiejętności ... etc



Pozdrawiam
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty


Powrót do Sklepy oparte o Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości