serwery Home

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

serwery Home

Postprzez pryqu » 18 lut 2010, o 13:03

na serwerach Home pojawiły mi się następujące problemy:
- Image Manager nie wyświetla zdjęć, nie pozwala dodawać nowych, tworzyć katalogów, wyświetla się tylko puste okienko z teoretycznie pustym folderem "images" (na serwerze są zdjęcia tylko ich nie wyświetla)
- w system -> settings - strona się ładuje po czym pojawia się pusta biała strona a ładowani trwa w nieskończoność (problem występuje w Mozilli, na IE działa)

wersja systemu 1.4
pryqu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lut 2010, o 18:30

Re: serwery Home

Postprzez gadas » 6 lip 2010, o 09:33

Mam działające OC 1.4.8 na home.pl . Poprzednie wydania działają również bez problemu .
Safari oraz Firefox działają z OC bez problemu .
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: serwery Home

Postprzez gadas » 5 sie 2010, o 16:02

Musze dopisać wzmiankę dla home.pl działa ale dla Hosting Windows jeśli chodzi o home.pl i korzystanie z usług Hosting Unix niestety u mnie na kilka instalacji nic się prawidłowo nie udało zrobić (zawsze coś się wywalało). Więc ja odradzam zakup usług Hosting Unix dla OpenCart na home.pl
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: serwery Home

Postprzez RedEye » 2 kwi 2011, o 09:24

pryqu napisał(a):na serwerach Home pojawiły mi się następujące problemy:
- w system -> settings - strona się ładuje po czym pojawia się pusta biała strona a ładowani trwa w nieskończoność (problem występuje w Mozilli, na IE działa)


Zaznaczenie w ustawieniach konta w konfiguracji www opcji "dodaj automatycznie skrypt zliczający do serwisu..." skutkuje takim właśnie wariowaniem strony "settings" ;)
RedEye
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 kwi 2011, o 09:18


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości