Problem z wy?wietlaniem zam?wie? w panelu

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Problem z wyświetlaniem zamówień w panelu

Postprzez rafal155 » 3 kwi 2014, o 22:13

Witam, mam problem z zamówieniami, które nie zawsze pojawiają mi się w panelu admina. Klient dokonuje płatności przez Paypal, przychodzi mail, kasa spływa na konto, lecz nie zawsze zamówienie pokazuje się w panelu, od czego to zależy?
Ktoś miał już podobny przypadek?
Czytałem post kolegi, który miał podobny problem, lecz u niego nawet maile nie przychodziły. A u mnie mail dochodzi, lecz nie zawsze zamówienie widoczne jest na liście.

Pozdrawiam
rafal155
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 22:09

Re: Problem z wyświetlaniem zamówień w panelu

Postprzez pozpoz » 4 kwi 2014, o 17:16

Nie wiem, ale może spróbuj zainstlować sobie nową czystą wersję opencart na serwerze (w subdomenie/katalogu) i przetestuj na tej drugiej wersji czy wszystko działa. Ten test pokaże czy to coś z hostingiem (choć nie wiem co) czy z twoim sklepem/bazą. Napewno w plikach config masz te samy bazy danych? ;>
pozpoz
 
Posty: 76
Dołączył(a): 25 paź 2010, o 20:16

Re: Problem z wyświetlaniem zamówień w panelu

Postprzez staniapl » 4 kwi 2014, o 19:20

rafal155 napisał(a):Witam, mam problem z zamówieniami, które nie zawsze pojawiają mi się w panelu admina. Klient dokonuje płatności przez Paypal, przychodzi mail, kasa spływa na konto, lecz nie zawsze zamówienie pokazuje się w panelu, od czego to zależy?
Ktoś miał już podobny przypadek?
Czytałem post kolegi, który miał podobny problem, lecz u niego nawet maile nie przychodziły. A u mnie mail dochodzi, lecz nie zawsze zamówienie widoczne jest na liście.

Pozdrawiam


Sprawdz w bazie danych w tabeli order czy dane zamówienie nie dostaje order_status_id=0
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Problem z wyświetlaniem zamówień w panelu

Postprzez rafal155 » 5 kwi 2014, o 14:53

O kurde, dostaje order_status_id = 0. Hmmm, jakieś dalsze wskazówki? :)
rafal155
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 22:09

Re: Problem z wyświetlaniem zamówień w panelu

Postprzez staniapl » 5 kwi 2014, o 15:20

Miałem identyczny przypadek ale z PayU - przyczyną były źle skopiowane linki zwrotne (inne niż w module PayU) oraz pomogło żądanie SIG - Tak.
Sprawdź również czy w paypal masz dobry adres sklepu pamiętaj, że www.sklep.pl i sklep.pl to dwa różne adresy.
Z paypal nie miałem styczności.
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości