Problem z wersj? 1.4.9.3

Wszelkie dyskusje na temat instalacji i aktualizacji Opencart w wersji 1.0 i wyższej.

Problem z wersją 1.4.9.3

Postprzez fantattoo » 5 sty 2011, o 15:45

Postanowiłem zaktualizować moją wersję sklepu 1.4.7 do wersji najnowszej. Instalowałem po kolei wszystkie wersje, czyli 1.4.8, 1.4.8b itd. Za każdym razem otrzymywałem komunikat, że instalacja zakończona sukcesem. I o ile mogę zalogować się do panelu administratora, o tyle próba otwarcia strony sklepu kończy się błędem:
Fatal error: Call to a member function getLanguages() on a non-object in /home/dealer/main/pkg/fantattoo/web/html/opencart/catalog/controller/module/community.php on line 11

Możecie mi powiedzieć o co chodzi? Sprawdzałem plik community.php, ale nie mogę się tam dopatrzeć jakiegoś błędu

W panelu administratora ustawiłem obecnie język sklepu na angielski w związku z brakiem polskiego tłumaczenia.
fantattoo
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 kwi 2010, o 09:23

Re: Problem z wersją 1.4.9.3

Postprzez adikon.oc » 5 sty 2011, o 16:04

pokaż ten plik
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Problem z wersją 1.4.9.3

Postprzez fantattoo » 6 sty 2011, o 16:52

Ten plik odnosił się do modułu robionego przeze mnie. Odinstalowałem moduł i sklep ruszył. Najwyraźniej muszę go zmontować na nowo.
Niestety tym razem są błędy w koszyku. Po dodaniu produktów pokazuje się coś takiegopod zamówionymi produktami:
Suma: Notice: Undefined variable: sub_total in /home/dealer/main/pkg/fantattoo/web/html/opencart/catalog/view/theme/default/template/checkout/cart.tpl on line 47

A w module koszyka mam:
Suma: Notice: Undefined variable: subtotal in /home/dealer/main/pkg/fantattoo/web/html/opencart/catalog/view/theme/default/template/module/cart.tpl on line 19

Notice: Undefined variable: link_cart in /home/dealer/main/pkg/fantattoo/web/html/opencart/catalog/view/theme/default/template/module/cart.tpl on line 20
Notice: Undefined variable: link_checkout in /home/dealer/main/pkg/fantattoo/web/html/opencart/catalog/view/theme/default/template/module/cart.tpl on line 21

Tylko teraz nie pamiętam czy miałem standardowy koszyk, czy jakiś przerabiany.

Do tego muszę pogrzebać w plikach językowych bo się wszystko rozjechało. Na szczęście sklep zamówienia realizuje i w końcu dostaję normalne potwierdzenie zamówienia na swój email :)
fantattoo
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 kwi 2010, o 09:23


Powrót do Instalacja i aktualizacja systemu Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron