Problem z usuni?ciem koszyka

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Problem z usunięciem koszyka

Postprzez tmajewski » 4 wrz 2010, o 22:00

Witam,

chciałem postawić sobie mój pierwszy sklep i postanowiłem skorzystać z opencart. W międzyczasie postanowiłem trochę poeksperymentować i pozmieniać templatkę. A na końcu wymyśliłem sobie, że można ten skrypt przerobić na coś w rodzaju komisu samochodowego do przeglądania ofert. Usunąłem w tym celu między innymi moduł koszyk i już prawie się cieszyłem, kliknąłem w zdjęcie produktu znajdującego się w contencie w środkowej kolumnie i potworzyła się podstrona z dużym zdjęciem tego produktu, ceną, dostępnością, modelem, producentem, średnią oceną itd i tam wyświetla się ramka z opcją "dodaj do koszyka". Pomóżcie mi proszę i powiedzcie, jak to usunąć. Trochę cienki jestem w php i nie mogę sobie poradzić.
Wydawało mi się, że powinienem znaleźć katalog "product i tam znaleźć plik prodct ale nie udało mi się. Pomóżcie please.
tmajewski
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 wrz 2010, o 21:51

Re: Problem z usunięciem koszyka

Postprzez tmajewski » 5 wrz 2010, o 22:24

No nie ma nikogo kto pomoże? Czy Wam się nie chce?
tmajewski
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 wrz 2010, o 21:51

Re: Problem z usunięciem koszyka

Postprzez gadas » 6 wrz 2010, o 19:54

Wiesz ciężko mi odpowiadać na tak zadanie pytanie .
OC to sklep a ty chcesz przerabiać coś co jest dobre na coś co będzie przypominało pseudo CMS
Kolego zainstaluj : Drupal lub Joomla będziesz zadowolony .
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: Problem z usunięciem koszyka

Postprzez tmajewski » 6 wrz 2010, o 20:16

Wiem, że ten sklep jest dobry i nie neguję tego. I nie chcę go przerabiać na pseudo CMS tylko nie jestem pewien czy pod Joomla jest taki skrypt (a'la auto komis lub coś podobnego) tylko z opcją prezentacji produktów bez kupowania w wersji free.
Jeśli znasz coś takiego to poleć coś proszę. A jeśli nie to czy to jest duży problem żeby usunąć koszyk z opencart? Pytam bo napradę nie wiem. Idealnie ten skrypt by pasował pod to co chcę zrobić tylko ten koszyk mi wadzi :-)
Poradź cośkolego please.
tmajewski
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 wrz 2010, o 21:51

Re: Problem z usunięciem koszyka

Postprzez gadas » 6 wrz 2010, o 20:24

gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: Problem z usunięciem koszyka

Postprzez tmajewski » 6 wrz 2010, o 20:44

Chyba się nie rozumiemy. To, że Joomla jest darmowa to ja wiem. A ja nie poszukuję templatki do Joomli bo to umiem zrobić samodzielnie od podstaw. Potrzebuję darmowego dodatku w tym stylu: http://www.ezautos.biz/
tmajewski
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 wrz 2010, o 21:51

Re: Problem z usunięciem koszyka

Postprzez gadas » 6 wrz 2010, o 21:01

Kolego tym bardziej należy pytać na forum joomla .
Joomle znasz od podstaw wystarczy szukać modułu co nie będzie trudne .
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Następna strona

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron