Problem z uruchomieniem przelw?w24

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Problem z uruchomieniem przelwów24

Postprzez morelo » 15 paź 2018, o 10:52

Witajcie,
Mam olbrzymi problem z wdrożeniem wtyczki przelewy24, na pomocy technicznej nie potrafili mi pomóc. Problem polega na tym że po jej włączeniu nie można wejść w formularz rejestracyjny czy na swoje konto w sklepie występuje następujący komunikat: Notice: Error: Could not load template /home/nazwa serwera/domains/nazwa domeny/public_html/catalog/view/theme/module/przelewy24! in /home/nazwa serwera/domains/nazwa domeny/public_html/system/modification/system/engine/loader.php on line 45. Template znajduje się natomiast w lokalizacji /domains/nazwa domeny/public_html/catalog/view/theme/default. Próbowałem sprawdzić co się stanie gdy przeniosę skrypt w lokalizację wymienioną w błędzie niestety nie dzieje się nic.

Jeśli ktoś będzię potrafił pomóc będę bardzo wdzięczny jestem nowicjuszem i bladego pojęcia nie wiem czemu się tak dzieje.
morelo
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 10:44

Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron