Problem z podliczaniem podatk?w

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Problem z podliczaniem podatków

Postprzez avatec » 11 lip 2018, o 23:34

Witam,

Mam problem z obliczaniem podatków mianowicie na wersji zainstalowanej na localhost wszystko działa - mam kwotę 100 zł netto i 123 zł brutto, natomiast mam zainstalowany sklep na serwerze, gdzie nie mogę dojść dlaczego nie liczy poprawnie podatku - jest tak jak by zawsze był podatek 0.

Sprawdzałem:
- ustawienia
- kolejność w total
- przenosiłem pomiędzy bazami ustawienia, ustawienia GEO, Zony i wszystko co mogło powodować problem
- sprawdzałem pliki ...

Nie mogę po 2 dniach dojść co to powoduje. Gdy debuguje plik tax.php z library to w wersji gdzie działa zwraca poprawnie 23% natomiast tam na serwerze mimo wybrania odpowiedniego opodatkowania zawsze tablica jest pusta. Brakuje mi już pomysłów.

Ktoś coś ?

Wersja opencarta: 3.0.2
Avatar użytkownika
avatec
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 14:57
Lokalizacja: J?drzej?w, Polska

Re: Problem z podliczaniem podatków

Postprzez avatec » 1 lut 2019, o 17:27

No niestety support opencarta leży ... udadło mi się dojść do przyczyny - chodzi o kolejność w totals... Co lepsze, był też błąd, który nie zapisywał kolejości zadanej w PA.
Szkoda, że nikt nie był w stanie pomóc mi. Prawda jest taka, że przy takim supporcie - ten system nie nadaje się do profesjonalnego wykorzystania - a szkoda.
Avatar użytkownika
avatec
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 14:57
Lokalizacja: J?drzej?w, Polska


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron