1.5.5.1 Undefined index oraz inne problemy

Wszelkie dyskusje odnośnie wyglądu Opencart. Pomoc przy szablonach (templates, themes) czy rozmieszczeniu grafiki.

1.5.5.1 Undefined index oraz inne problemy

Postprzez trojad » 27 cze 2013, o 21:18

Witam serdecznie
Nie chcę powielać tematu i i cytować treści, proszę o pomoc potrzebuję zastosować w sklepie indywidualny szablon dla wybranych produktów zastosowałem się do zaleceń z tego forum link http://forum.opencart.pl/podmiana-layout-u-produktu-t2104.html, było by prawie ok, ale pojawiły mi się następujące błędy.

Notice: Undefined index: szablon in D:\xampp\htdocs\open\catalog\controller\product\product.php on line 457Notice: Undefined index: szablon in D:\xampp\htdocs\open\catalog\controller\product\product.php on line 458Warning: require(D:\xampp\htdocs\open\catalog\view\theme\default\template\product) [function.require]: failed to open stream: Permission denied in D:\xampp\htdocs\open\system\engine\controller.php on line 62Warning: require(D:\xampp\htdocs\open\catalog\view\theme\default\template\product) [function.require]: failed to open stream: Permission denied in D:\xampp\htdocs\open\system\engine\controller.php on line 62

Nie wiem jak to ugryźć, wiem że dla was to drobnostka i będę ogromnie wdzięczny za pomoc.
W zamian mogę zaoferować konto hostingowe w moim serwisie gratis
Pozdrawiam i dzięki za info
trojad
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 cze 2012, o 06:01

Re: 1.5.5.1 Undefined index oraz inne problemy

Postprzez trojad » 28 cze 2013, o 20:05

Temat zamknięty dziękuję za pomoc wszystkim
trojad
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 cze 2012, o 06:01


Powrót do Opencart Templates Pomoc przy szablonach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron