okienko pup-up (ostrzezenie o tresci erotycznej"

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

okienko pup-up (ostrzezenie o tresci erotycznej"

Postprzez beebaby » 7 maja 2013, o 17:48

Witam
Mam mały problem. Chciałbym na stronke sklepu wstawić wyskakujące okienko informujące o tresci erotycznej na stronie. Powinno posiadac odnosniki wpuszczajace na stronę jak i blokujace po wybraniu opcji "mam ukonczone 18lat" lub "nie mam ukonczone 18lat" . Czy jest taki moduł? czy może w jakiś inny sposób to zrobic?
beebaby
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 maja 2013, o 13:17

Re: okienko pup-up (ostrzezenie o tresci erotycznej"

Postprzez comprado.biuro » 24 maja 2013, o 16:27

Witam,

Najłatwiej pewnie byłoby wykorzystać jQuery i div, który umieściłbym w header.tpl. Ostatnio wszyscy wykorzystują bibliotekę do zapisywania poprzez jQuery faktu kliknięcia w informację o przechowywaniu danych użytkownika w pliku cookie. Wykorzystałbym tę samą bibliotekę do komunikatu o ukończeniu 18 lat. Div domyślnie byłby ukryty, jQuery sprawdza wtedy, czy istnieje ciasteczko z informacją o kliknięciu w ukończone 18 lat. Jeżeli ciacho istnieje, to nic się nie dzieje, div jest ukryty. W innym przypadku jQuery pokazuje warstwę, czeka na kliknięcie w przycisk i zapisuje oświadczenie do ciasteczka, jednocześnie zamykając div z komunikatem.
comprado.biuro
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 11:36


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości