Bia?y pasek w wersjach j?zykowych

Wszelkie dyskusje odnośnie wyglądu Opencart. Pomoc przy szablonach (templates, themes) czy rozmieszczeniu grafiki.

Biały pasek w wersjach językowych

Postprzez Smadler » 7 lut 2013, o 16:15

Cześć, pomóżcie mi znaleźć plik w którym mógłbym edytować kod odpowiedzialny za powstawanie białego paska na początku strony. Pasek ten wyświetla sie wyłącznie w polskiej wersji językowej, w angielskiej już nie. Wina leży w kodzie, nawet domyślam się gdzie ale... nie mam pojęcia który plik edytować. Domyślam się, że header.tpl ale ten jest jeden dla wszystkich wersji językowych i wygląda ok, jak wiec edytować ten przyp. do PL wersji?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09

Re: Biały pasek w wersjach językowych

Postprzez schematx.pl » 7 lut 2013, o 18:31

ściągnij z serwera i prześlij mi proszę cały zmodyfikowany już przez Ciebie szablon bo przeglądarka przetwarza kod strony więc tak to nie dojdziesz. pamiętam że wysyłałeś mi czysty oryginalny szablon i w nim nie było tego problemu. admin@schematx.pl
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: Biały pasek w wersjach językowych

Postprzez schematx.pl » 8 lut 2013, o 10:00

Problem rozwiązany pliki darmowego spolszczenia dostępnego w sieci ma błędy w kodowaniu i większość plików zamiast kodowania znaków jako "UTF-8 bez BOM" ma ustawione kodowanie "UTF-8" stąd różne błędy w wyświetlaniu.
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: Biały pasek w wersjach językowych

Postprzez Smadler » 8 lut 2013, o 13:08

Niestety, wciąż to samo:( To spolszczenie pochodzi stąd, z forum opencarta od Kardasza więc to chyba nie w nim leży przyczyna. Co ciekawe, jak podmienię polski plik header na angielski to też tak samo chodzi niestety
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09

Re: Biały pasek w wersjach językowych

Postprzez staniapl » 9 lut 2013, o 14:10

Pokaż linka, zaradzimy :)
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Biały pasek w wersjach językowych

Postprzez Smadler » 14 lut 2013, o 15:21

Dzięki, juz zaradziłem. Kodowane bez BOM
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09


Powrót do Opencart Templates Pomoc przy szablonach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron