Czy jest jakakolwiek wersja nadaj?ca si? do komercyjnego u?y

Wszelkie dyskusje na temat instalacji i aktualizacji Opencart w wersji 1.0 i wyższej.

Czy jest jakakolwiek wersja nadająca się do komercyjnego uży

Postprzez TheArt » 22 lis 2012, o 23:43

Witam,
zastanawiam się czy jest jakakolwiek wersja, która nadaje się do użytku w polskich warunkach. Zainstalowałem 1.4.9 i działa aczkolwiek tu i ówdzie coś się kaszania, to jakiś error wyskoczy, to nie działa jak trzeba, produkty mimo iż mają zaznaczone nie wymaga wysyłki to na siłę chcą adres itp itd. Chciałem zrobić aktualizację do 1.5.4 i też wyskakują błędy, zainstalowałem więc czyste 1.5.4 i tłumaczenie ale to już całkiem źle wygląda, co chwilę angielskie słowa i jakieś wyrazy tupy text_text_next. Ten OpenCart w ogóle jest wart uwagi? Czy dać sobie spokój i szukać innego skryptu. Wygląda schludnie i szybko działa ale jeśli nie chce współpracować to cóż, pomoże ktoś z Was? Chcę obojętnie którą wersję, oby była cała po naszemu i bez wysypywania się. Dzieki.
TheArt
 
Posty: 70
Dołączył(a): 14 sty 2011, o 07:53

Re: Czy jest jakakolwiek wersja nadająca się do komercyjnego

Postprzez adikon.oc » 23 lis 2012, o 11:59

masz opencart 1.5.4 i działa bardzo dobrze - oczywiście nie ma do tej wersji darmowego tłumaczenia (ale można je kupić za 25zł więc to jak za darmo).
Postawienie takiego sklepu i dostosowanie do warunków w PL to drobnostka nie wiem jak można mieć z tym problem (wszystko robisz przez panel admina). Błedów nie sypie bo już postawiłem mase sklepów na opencart i z żadnym nie ma problemów.

Jeżeli jednak nie chcesz się bawić w wydawanie kasy to tutaj znajdziejsz http://code.google.com/p/opencart-polish/ polską wersje sklepu.

Platforma bardzo dobra, łatwo wprowadza się modyfikacje, posiada mase dodatkowych modułów, które znajdziesz na opencart.com. Czego chciec więcej? :)


pozdrawiam
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Czy jest jakakolwiek wersja nadająca się do komercyjnego

Postprzez TheArt » 23 lis 2012, o 15:04

Od kilku dni ja i moi dwaj programiści się z tym skryptem cackamy więc nie mów że nie sypie błędami, wywala się cały czas odkąd chcemy usunąć całkowicie pola adresowe z formularza dostawy. Może wiesz jak to zrobić? Poza tym nie czyta kodów rabatowych i nie widzę opcji zapłaty uzbieranymi punktami.
TheArt
 
Posty: 70
Dołączył(a): 14 sty 2011, o 07:53

Re: Czy jest jakakolwiek wersja nadająca się do komercyjnego

Postprzez adikon.oc » 23 lis 2012, o 19:52

opencart nie sypie błędami sam w sobie
to twoi programiści nie umiejetnie sie z tym skryptem obchodzą więc winy szukaj u nich a nie w platformie sklepowej openCart.

Płatnośc punktami do włączenia w adminie
Kupony tak samo i czyta je prawidłowo
Chcesz całkowicie usunać mozliwośc podania danych adresowych do wysyłki?

P.S. jeszcze jest jedna kwestia....o jakiej wersji sklepu piszemy?

pozdrawiam
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56


Powrót do Instalacja i aktualizacja systemu Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron