Kategorie ni?szego rz?du - wy?wietlanie

Wszelkie dyskusje odnośnie wyglądu Opencart. Pomoc przy szablonach (templates, themes) czy rozmieszczeniu grafiki.

Kategorie niższego rzędu - wyświetlanie

Postprzez staniapl » 21 lut 2012, o 19:37

Witam !
Przeszukałem forum, niestety nie znalazłem podobnego problemu. Grzebię przy OpenCart 1.5.1.1. i napotkałem pewien problem z wyświetlaniem "hierarchii" kategorii.

Chciałbym aby w lewej kolumnie były wyświetlane kategorie główne - to mam (moduł kategorii) jeśli klikniemy w kategorię główną -> otworzy nam kategorię główną oraz podkategorie - do tego momentu działa ok !

I teraz zaczynają się schody bo jeśli mam kategoria główna -> podkategoria -> podkategoria 3 rzędu to już tą najniższą podkategorię nie wyświetla w lewej kolumnie (moduł kategorie) tylko w content - tam gdzie jest opis kategorii.

Jednym słowem, chciałbym po wejściu w podkategorię 2 rzędu żeby pokazywało mi również podkategorie 3rzędu tj kategoria główna -> podkategoria -> podkategoria 3

Wbudowany moduł pokazuje tylko niestety do 2 rzędu.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Kategorie niższego rzędu - wyświetlanie

Postprzez roghz » 24 lut 2012, o 10:27

Mam ten sam problem, dorzucam się do prośby.
roghz
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18 sie 2011, o 15:32

Re: Kategorie niższego rzędu - wyświetlanie

Postprzez fenix75 » 3 mar 2012, o 23:40

również dołączam się do prośby.
fenix75
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 15:41

Re: Kategorie niższego rzędu - wyświetlanie

Postprzez adikon.oc » 3 mar 2012, o 23:47

adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Kategorie niższego rzędu - wyświetlanie

Postprzez fenix75 » 9 mar 2012, o 11:53

Dziękuję, działa.
Natomiast dodam od siebie tylko małą uwagę, jeżeli nie używa się standardowego szablonu to trzeba będzie zmienić jeden plik w szablonie
view-> theme -> (uwaga !!! ustawione jest na default dla tego wybierz swój szablon )->template-> module.

Ja jeszcze musiałem zmienić <div class="box-heading"> na <div class="box-heading1"> i <div class="box-content"> na <div class="box-content1"> ponieważ zniknęło mi tło które miało ustawienia defaultowe i zrobiło się białe) po tej zmianie szablon działa jak wcześniej z tym że mam już szersze "drzewko" z kategoriami.
fenix75
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 15:41


Powrót do Opencart Templates Pomoc przy szablonach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości