Ilo?? produkt?w w ?rodkowym startowym oknie

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Ilość produktów w środkowym startowym oknie

Postprzez malinaboy » 10 wrz 2010, o 10:44

Domyślnie w środkowym oknie prezentowanych jest 8 produków, po 4 na jeden rząd. Jak zwiększyć tą liczbę do np. 12 ?

Demo: http://demo.opencart.com/ - jakby ktoś nie wiedział co to jest startowa strona
malinaboy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18 maja 2010, o 22:48

Re: Ilość produktów w środkowym startowym oknie

Postprzez ArcziFNW » 10 wrz 2010, o 18:57

Rozszerzenia -> moduły -> wybierasz np. ostatnie produkty (Latest Products) i wpisujesz limit - i to tyle
ArcziFNW
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 sie 2010, o 11:29

Re: Ilość produktów w środkowym startowym oknie

Postprzez malinaboy » 11 wrz 2010, o 10:43

no cóż, nie sądziłem że odp. mi osoba która czyta bez zrozumienia.
Bowiem w wersji 1.4.7 - ten moduł może przybrać pozycje lewo-prawo tylko. A za środek odpowiada ... ?
malinaboy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18 maja 2010, o 22:48

Re: Ilość produktów w środkowym startowym oknie

Postprzez ArcziFNW » 12 wrz 2010, o 16:23

malinaboy napisał(a):no cóż, nie sądziłem że odp. mi osoba która czyta bez zrozumienia.
Bowiem w wersji 1.4.7 - ten moduł może przybrać pozycje lewo-prawo tylko. A za środek odpowiada ... ?


Co ja poradzę - że osoba zakładająca posta nie potrafi napisać jakiej wersji dotyczy !! Na tą chwilę ani w temacie ani w treści nigdzie nie widnieje jakiej wersji dotyczy - wychodzę z założenia, że jest to najnowsza wersja ponieważ prawdopodobieństwo że pytanie zadaje nowy użytkownik albo taki który na bieżąco aktualizuje jest zdecydowanie większe niż ktoś ze starą wersją. Jeśli na wykazane z mojej strony zainteresowanie odpowiadasz złośliwością to ja też mogę zapytasz czy program antywirusowy używasz w starej - rok nie aktualizowanej wersji !! ??
ArcziFNW
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 sie 2010, o 11:29

Re: Ilość produktów w środkowym startowym oknie

Postprzez malinaboy » 12 wrz 2010, o 17:13

no sorry, ale złością się nie odpowiada. Fakt zapomniałem. A dalej nie odp. na pytanie , tak więc sam widzisz.

W najnowszej to nie kłopot, to sam widzę. A aluzja do antywirusa zupełnie nie trafiona! wybacz, ale 1.4.7 z drugiej połowy kwietnia pochodzi.
malinaboy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18 maja 2010, o 22:48


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości