Automatyczne dodanie produktu promocyjnego

Tutaj można opisywać i umieszczać porady jak krok po kroku dokonać zmian i poprawek w systemie; np. jak możemy zmodyfikować dany skrypt, zmienić logo sklepu, jak dodać link w stopce, jak przenieść moduł, itd.

Automatyczne dodanie produktu promocyjnego

Postprzez Kristofferson » 21 sty 2012, o 17:45

Opencart w wersji 1.4.9.5 - potrzebuję uzyskać taką funkcjonalność, żeby klient po wpisaniu kodu rabatowego automatycznie dostawał do koszyka darmowy produkt (przy założeniu, że zamówienie zostało złożone na określoną kwotę). Wydawało mi się, że jest taka funkcjonalność, jednak jedyne co mi się udało uzyskać to dowolny rabat na produkt po wpisaniu kodu, jednak niezależny od wielkości zakupów i nie dodawany automatycznie. Jeśli chodzi o automat, to jeszcze da się ominąć, ale nie wiem jak zrealizować sprawdzanie wartości koszyka.
Czy ktoś może podpowiedzieć? Jeśli istnieje do tego jakiś moduł (może być płatny) to też jestem otwarty na propozycje.

Pozdrawiam :)
Kristofferson
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 20:18

Re: Automatyczne dodanie produktu promocyjnego

Postprzez Kristofferson » 22 sty 2012, o 18:16

Ok, sam sobie odpowiadam (znowu...)
W ustawieniach kuponu jest coś takiego jak "suma" - to wartość minimalna zakupów, przy której kupon zaczyna być ważny.
Kristofferson
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 20:18


Powrót do Poprawki i zmiany w Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron