Problem z rabatami

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Problem z rabatami

Postprzez fantattoo » 19 sie 2010, o 11:58

Chciałbym dodać do produktu rabaty. Wszystko jest pięknie, jeśli mam tylko jeden rabat, ale przy wprowadzeniu dwóch różnych zaczynają się schody. Sytuacja wygląda tak. Daję do produktu rabat kwotowy powyżej zakupu 10 szt. Jednoczesnie chciałbym dodać rabat dla grupy stałych klientów. Powiedzmy:

Gumowa piłeczka :)
Cena 8 zł, przy zakupie powyżej 10 szt cena wynosi 7 zł, a dla stałych klientów cena wynosi 7,50 zł. W końcu stały klient nie musi kupować hurtowo.

Jeśli w sklepie stały klient kupuje 15 szt piłeczek to liczone ma po cenie stałego klienta, czyli 7,50. Rabat od wielkości zamówienia nie jest uwzględniany.
Najbardziej by mi pasowało, aby dla grupy stałych klientów przypisać rabat procentowy odejmowany od sumy całego zamówienia. Ale niestety takiej opcji nie ma. Pozostaje tylko chyba opcja kuponu. Ale wtedy klient musi pamiętać jaki ma kod i za każdym razem go wklepywać :( Czy byłaby możliwość dopisania kuponu rabatowego do danego klienta na stałe? Taką opcję miałem w VirtuaMart.
fantattoo
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 kwi 2010, o 09:23

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron