Modu? kurier dla Opencart od KurJerzy.pl

Wszelkie nowości i zmiany w systemie Opencart. Linki do najnowszych wersji czy dobrych modułów.

Re: Moduł kurier dla Opencart od KurJerzy.pl

Postprzez gadas » 31 sty 2011, o 23:01

kramla33 napisał(a):Ja już korzystałem z serwisu pośrednika kurjerzy.pl kilka razy i naprawdę jestem zadowolony. Siedzę sobie w domu. Nie muszę nigdzie jechać a do UPSa mam trochę więc zawsze marnowałem czas na dojazd do nich. A tak kurjerzy.pl zrobi to za mnie. I tak korzystają z UPSa więc co za różnica czy ja pojadę, tracąc czas, czy oni, tym bardziej, że cenowo wygląda to całkiem przyzwoicie.

Ja też wysłałem i nie wiem gdzie są teraz wszystkie moje paczki co za kurier?. był ...
Reklamę to daj w prasie bo tu się nikt od nich nie popisał ?
Dwa razy podejście do modułu i dwa razy kompletnie nie udane .

PS. Za spamowanie to powinni za 21 palec do drzewa przybijać .
Wykup u naszego admina "potas" reklamę i nie śmieć .
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: Moduł kurier dla Opencart od KurJerzy.pl

Postprzez jazzus » 12 lip 2011, o 20:38

nie dziala modul do OPENCART. Instalowalem go testowo w wersji 1.4.9.5 dzialal. teraz w wersji 1.5.0 zmienil sie plik /order_form.tpl. Znalazlem odpowiedni kod ( jest taki sam jak w poprzendim tylko duzo dalej). modul pojawia sie i daje sie zainstalowac. Jednak po kliknieciu edytuj otrzymuje blad Fatal error: Cannot access private property Document::$title in /admin/controller/shipping/kurjerzy.php on line 161
ma ktos pomysla o co kaman? (wyslalem maila rowinez do kurjerzy ale nie mam pojecia jak dlugo bede czekal na odpowiedz hehe)
jazzus
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 cze 2011, o 10:01

Re: Moduł kurier dla Opencart od KurJerzy.pl

Postprzez Aniou » 19 lip 2011, o 09:11

Dajcie sobie spokój, ceny wcale nie są jakoś dużo niższe niż zaproponuje firma kurierska ;-)
A jak ktoś tu pisze, że paczkę trzeba samemu zawieźć do kuriera, to chyba w życiu paczek nie wysyłał....
Avatar użytkownika
Aniou
 
Posty: 34
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 13:18

Poprzednia strona

Powrót do Nowości ze świata Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron