Modyfikacja danych wy?wietlanych w koszyku

Tutaj można opisywać i umieszczać porady jak krok po kroku dokonać zmian i poprawek w systemie; np. jak możemy zmodyfikować dany skrypt, zmienić logo sklepu, jak dodać link w stopce, jak przenieść moduł, itd.

Modyfikacja danych wyświetlanych w koszyku

Postprzez kwiecia » 26 kwi 2011, o 12:19

Chcę zmodyfikować moduł koszyka tak, aby wyświetlała się w nim jedynie liczba produktów oraz łączna kwota. Znalazłam taką wskazówkę, żeby w controllerze cart.php dodać
Kod: Zaznacz cały
$this->data['text_cart_count'] = $this->cart->countProducts();

a w cart.tpl
Kod: Zaznacz cały
  <?php echo $text_cart_count; ?><br/>

Wszystko fajnie, wyświetliło się. Później usunęłam z widoku tabelkę w której wyświetlał się wykaz produktów. Tu również zgodnie z oczekiwaniami, lista znikła. Ale podczas dodania jakiegoś produktu do koszyka, całość wyświetla się po staremu - łącznej liczby produktów nie ma, wykaz produktów znów się pokazuje. Dopiero po odświeżeniu strony znów jest tak jak chcę.

Czy możecie mi poradzić, co trzeba usunąć lub co i gdzie dodać, aby osiągnąć zamierzony efekt?
kwiecia
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2011, o 11:14

Re: Modyfikacja danych wyświetlanych w koszyku

Postprzez jang1200 » 26 kwi 2011, o 16:53

1. Ten dział jest dla tych którzy chcą pokazać innym jak cos zmienić , naprawić , zmodyfikować :)

2. /catalog/controller/module.cart.php - metoda(funkcja) callback() - trzeba ją tak zmienić aby wyglądała jak szablon który już zrobiłaś :) (cart.tpl)
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17


Powrót do Poprawki i zmiany w Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron