Bez Vatu, dziwne ceny

Wszelkie dyskusje na temat instalacji i aktualizacji Opencart w wersji 1.0 i wyższej.

Bez Vatu, dziwne ceny

Postprzez tyszy » 27 mar 2011, o 16:45

Witam,

Zwracam się następującym pytaniem:

Mam wersje 1.4.9.3 i mam problem z cenami, mianowicie ustawiam kwotę produktu na 2,50 PLN, w sklepie widzimy cenę 3 PLN, w przypadku zakupu jednej sztuki cena jest również ustawiona na 3 PLN, natomiast gdy kupimy więcej niż 1, to jest liczone jako 2,5 PLN za sztukę.Czy spotkał ktoś się z takim problemem?

Sklep jest bez podatku VAT.
tyszy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 mar 2011, o 21:34

Re: Bez Vatu, dziwne ceny

Postprzez jang1200 » 27 mar 2011, o 20:13

tyszy napisał(a):Czy spotkał ktoś się z takim problemem?
Obawiam się, że nikt. Takiej opcji nie ma. Pewnie nadpisywałeś istniejące wcześniej w sklepie produkty i coś Ci zostało po nich w zakładkach : Opcje, Rabat i sprawdź jeszcze raz czy aby napewno wyłączyłeś VAT dla tago produktu.
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: Bez Vatu, dziwne ceny

Postprzez tyszy » 28 mar 2011, o 07:58

Dzięki za odp,

Produkty dodawałem na nowo, sklep jest cały postawiony od zera. W rabatach / promocjach też jest czysto. Do każdego produktu jest ustawiony brak vatu - chyba żeby założyć stawkę VAT 0 i to przypisywać, a nie zostawić domyślnie tak jak jest po instalacji ?
tyszy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 mar 2011, o 21:34

Re: Bez Vatu, dziwne ceny

Postprzez jang1200 » 28 mar 2011, o 12:30

tyszy napisał(a):Produkty dodawałem na nowo, sklep jest cały postawiony od zera.
Co to znaczy "na nowo" i "od zera" ? sam modyfikowałeś plik opencart.sql ? i zainstalowałeś bez przykładowych kategorii i produktów ?
tyszy napisał(a):chyba żeby założyć stawkę VAT 0
Ten skrypt zakłada , że jak jest "bez VAT" tzn. że VAT = 0% więc tworzenie stawki 0% nic nie daje. W tym skrypcie nie da się sprzedawać produktów ze stawką 0% i zw.
Poprzez phpMyAdmin wykasuj zawartość (nie tabele) wszystkich tabel które mają w nazwie "category" i product". Jeśli to nie pomoże to zainstaluj sklep na nowo a na angielskim forum poszukaj, mieli tam skrypt który kasował wszystko to co przy normalnej instalacji jest dodawane (produkty, kategorie ...)
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17


Powrót do Instalacja i aktualizacja systemu Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron