PrestaShop 1.3 PL

Forum PrestaShop czyli stosunkowo nowego, ale już popularnego skryptu sklepu internetowego. PrestaShop jak podają twórcy to prosta instalacja, szybkość działania i intuicyjny panel administracyjny.

PrestaShop 1.3 PL

Postprzez gadas » 2 cze 2010, o 14:45

Chwilka z PrestaShop PL 1.3
Dwa razy (home.pl, nazwa.pl) skusiłem na instalację ostatecznej wersji wydanej po 25 maja 2010 .
I to co mi się wydaje ;)
Masa funkcji z czego nie była mi potrzebna połowa .
Po usunięciu zbędnych dodatków nadal sklep działał bardzo wolno w porównaniu do osc , opencart i vm o rozwiązaniach płatnych nie wspominam .
Rozumiem iż jest to Open Source i pracuje przy tym sporo osób (życzę sukcesów) ale kto mi wyjaśni czemu to tak wolno śmiga co jest z PS nie tak ?
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: PrestaShop 1.3 PL

Postprzez jakim » 9 cze 2010, o 14:19

Pewnie dlatego ze tam jest system szablonow Smarty. Z tego co wiem to dosc "ciezkie" rozwiazanie. OpenCart ma Wszystko w czystm PHP i to moze byc przewaga.
jakim
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 maja 2010, o 13:32

Re: PrestaShop 1.3 PL

Postprzez SirVincHUZI » 13 lut 2011, o 14:29

Moim skromnym zdaniem prędkość aż tak się nie liczy...
...ważniejsze jest POLSKI TEKST, MODUŁY, PŁATNOŚCI, SZABLONY itd..
Polskie zaplacze do OPENCART jest raczej marne.

Wizualnie jak by spojrzeć na sklepy w czystej postaci:

To OPENCART jest zdecydowanie bardziej czytelny i przejrzysty ...
... dlatego moje zainteresowanie OPENCART.

Mój drugi powód zainteresowania OPENCART to fak że mój obecny sklep na bazie OsCommerce jez dziurawy jak ser szwajcarski...
...hakerzy włażą do niego praktycznie co kilka dni :)

PS.
Warto by zrobić jakąś ankietę porównawczą tych wszystkich shop systemów. :geek:
SirVincHUZI
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lut 2011, o 13:29

Re: PrestaShop 1.3 PL

Postprzez ircykk » 14 mar 2011, o 01:43

Mój drugi powód zainteresowania OPENCART to fak że mój obecny sklep na bazie OsCommerce jez dziurawy jak ser szwajcarski...

Opencart jest na bazie osc więc cudów nie ma się co spodziewać pod tym względem :) Co do czytelności czystej wersji zgadzam się jak najbardziej, OC wygląda dużo lepiej.
ircykk
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 sty 2011, o 15:11


Powrót do PrestaShop

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron