Usuni?cie wagi (waga:0.00g) z opcji wysy?ki

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Usunięcie wagi (waga:0.00g) z opcji wysyłki

Postprzez paweltg » 6 mar 2011, o 01:09

Witam. Chcialem prosić o pomoc jak usunać linię (waga : 0.00 ) przy opcji wybory wysyłki.


Obrazek


Nie będzie to urzywane ponieważ przy wpisywaniu wagi w opis przedmiotu znikają mi opcje wyboru wysyłki . Chcialbym ustalić stałą cenę przesyłki niezależnie od wagi .
paweltg
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 mar 2011, o 18:27

Re: Usunięcie wagi (waga:0.00g) z opcji wysyłki

Postprzez jang1200 » 6 mar 2011, o 09:50

paweltg napisał(a):Witam. Chcialem prosić o pomoc jak usunać linię (waga : 0.00 ) przy opcji wybory wysyłki.
Przykro mi bardzo ale ktoś ukradł mi szklaną kulę i nie wiem jakiego modułu używasz.
paweltg napisał(a):Nie będzie to urzywane
używane
paweltg napisał(a):Chcialbym ustalić stałą cenę przesyłki niezależnie od wagi .
Rozszeżenia/Wysyłka - jeśli nie masz przetłumaczone to chyba nazywało się to "Flat"
w /catalog/language/polish/shipping/ jest plik flat.php przetłumacz sobie na co chcesz choćby na to samo co teraz widać na obrazku a u admina wpisujesz stałą kwotę która jest niezależna od gabarytów , wagi ...
paweltg napisał(a):Nie będzie to urzywane ponieważ przy wpisywaniu wagi ...
to jakaś nowość
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: Usunięcie wagi (waga:0.00g) z opcji wysyłki

Postprzez paweltg » 6 mar 2011, o 13:01

sorki za byka . Używam modułu poczty polskiej . Znalazlem go tutaj na forum. Jest tam kilka opcji ( List ekonimiczny , polecony , za pobraniem itd ) \

Jak pisalem . Po ustaleniu w adminie wagi i cen dodaję nowy produkt ( przykladowo obrączke o wadze 15g) w adminie wczensiej ustawiłem do wagi 15 g 20zł przykladowo . Przy zakupie nie wyświetlają mi się opcje wysylki poczty tylko odiór osobisty . Tak jak by moduł mial jakiś błąd . Dlatego nie chcę tej wagi przy wyborze wysyłki
paweltg
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 mar 2011, o 18:27

Re: Usunięcie wagi (waga:0.00g) z opcji wysyłki

Postprzez paweltg » 6 mar 2011, o 13:13

Proszę o pomic . Co mam skasować zeby nie było tej wagi 0,00 przy wyborze wysylki jak na zdjęciu !!
paweltg
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 mar 2011, o 18:27

Re: Usunięcie wagi (waga:0.00g) z opcji wysyłki

Postprzez jang1200 » 6 mar 2011, o 14:25

paweltg napisał(a):Używam modułu poczty polskiej . Znalazlem go tutaj na forum.
Tutaj na forum są conajmniej dwa
paweltg napisał(a):Proszę o pomic . Co mam skasować zeby nie było tej wagi 0,00 przy wyborze wysylki jak na zdjęciu !!
jak ktoś jest pijany to czy pokażą jego gębę w telewizji czy też nie to dalej będzie pijany... Samo wykasowanie pokazywania wagi nic nie zmieni. Jeśli w module jest błąd (w co nie bardzo chce mi się wierzyć) to trzeba go naprawić a nie tylko skasować samo wyświetlanie.
paweltg napisał(a):Proszę o pomic .
Przedewszystkim sprawdź czy wszystko dobrze wpisałeś , bo ja jestem za tym , że masz coś źle ustawione i moduł te Twoje 15g widzi nie jako 15g tylko 15kg albo i 150kg i nie wyświetla nic bo nie ma takich przesyłek (o tej wadze).
Ustaw u admina aby sklep pokazywał wagę w koszyku, dopisz do jakiegoś produktu wagę następnie wrzuć ten produkt do koszyka i zobacz ile on waży.
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość