Problem ze zdj?ciem produktu

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Problem ze zdjęciem produktu

Postprzez paweldocent » 23 wrz 2018, o 09:24

Witam.

Szukam pomocy i zarazem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Jestem w trakcie przenoszenia OC 1.5 na 2.0 po modyfikacjach. Oczywiście serwery również będą zmieniane. Wszystkie produkty przenosimy ręcznie aby przy okazji optymalizować. Wybrałem 2.0 ze względu, że mam tam zaszyte pewne działające skrypty. Teraz jest najciekawsze. W kilku produktach nie wgrało mi poprawnie zdjęć, a w jednym pokazuje mi się strasznie małe. W kategoriach zdjęcie wygląda normalnie. Po powiększeniu również. Usunąłem cały cache z serwera, podmieniałem owe zdjęcie oraz zmieniałem jego nazwę. Bez różnicy. Nazwa to 11469AS. Zaznaczam, że na 500 zdjęć problem jest z tym.
paweldocent
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 cze 2011, o 01:33

Re: Problem ze zdjęciem produktu

Postprzez deepvyas » 25 wrz 2018, o 12:30

czy zaktualizowałeś wersję PHP na swoim serwerze, jeśli tak, to w takim przypadku musisz sprawdzić skrypt niestandardowy
deepvyas
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 16:22


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron