Starsze wersje bezpiecze?stwo i responsywno??

Wszelkie dyskusje na temat instalacji i aktualizacji Opencart w wersji 1.0 i wyższej.

Starsze wersje bezpieczeństwo i responsywność

Postprzez mph » 30 sty 2018, o 08:29

Witam, mam dwa pytania:
1. chciałem zapytać o to, czy instalując sklep na OpenCart 2.1.x (taki mi pasuje szablon) będzie on bezpieczny? Czy konieczne jest aktualizowanie do najnowszej wersji, ale wtedy nie będzie działał szablon, który mi idealnie odpowiada? A jeśli można sklep postawić na w/w wersji to jak można go dodatkowo zabezpieczyć?
2. dlaczego szablony w przeglądarce Chrome "zrywają", wygląda to tak że przy przełączeniu na podstrony tak jakby dopiero dostosowały responsywność (to jest irytujące), nie zauważyłem tego w szablonach ThemeGLobal (tg-lite i kingstore)?
Dzięki za pomoc.
mph
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 wrz 2016, o 20:25

Re: Starsze wersje bezpieczeństwo i responsywność

Postprzez deepvyas » 21 lip 2018, o 14:43

Przeczytaj moją odpowiedź poniżej:
1. Nie jest obowiązkowe korzystanie z najnowszej wersji opencart w twoim sklepie, a starsza wersja jest bardziej stabilna
2. myślę, że musisz zaktualizować swój szablon ze zmianami dostarczanymi czasowo przez programistę motywów. Ale nawet jeśli porblem istnieje, skontaktuj się z obsługą tematu

pozdrowienia
deepvyas
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 16:22


Powrót do Instalacja i aktualizacja systemu Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron