Instalacja na Hostinger

Wszelkie dyskusje na temat instalacji i aktualizacji Opencart w wersji 1.0 i wyższej.

Instalacja na Hostinger

Postprzez mph » 29 wrz 2016, o 20:33

Witam, chciałem zainstalować opencart na hostinger, jest tam autoinstalator, ale nie mogę zmienić języka lewego panelu admin, to samo jak zainstalować tam dodatkowe szablony. Chciałem porównać Opencart z Presta, ale tam to jakoś normalnie się instaluje nawet bez autoinstalatora. A jak chcę zainstalować opencarta z pliku na kompie to jakieś problemy z instalacją, trzeba zmieniać jakies nazwy plików...Masakra to wszystko jest. Jeśli ktoś ma cierpliwość, aby to wytłumaczyć, bo jestem poczatkujący to będę wdzieczny (tylko nie tak: weź wrzuć na serwer :( )
mph
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 wrz 2016, o 20:25

Re: Instalacja na Hostinger

Postprzez mph » 3 paź 2016, o 09:47

Próbuję cały czas na różne sposoby, tak jak znalazłem w necie (m.in. na web4you.com.pl/opencart-p). Tam już jest zainstalowany oryginalnie polski, ale kompletnie nie mogę przełączyć na polski panelu admina, a kiedy przełączam język szablonu z angielskiego na polski to ginie menu, obrazki itd. Czy ktoś może w tym pomóc, tam jest wersja 2.1.0.2?
mph
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 wrz 2016, o 20:25

Re: Instalacja na Hostinger

Postprzez mph » 3 paź 2016, o 13:05

Zainstalowałem 2.1 i w de mam
mph
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 wrz 2016, o 20:25


Powrót do Instalacja i aktualizacja systemu Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron