Informacja o cookies w wersji 2.xxx

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Informacja o cookies w wersji 2.xxx

Postprzez Ajgor » 9 wrz 2016, o 11:51

Witam.

Grzecznościowo założyłem znajomemu sklep Opencart. Na razie nic w nim nie ma, a on ma się nauczyć obsługi :) Ale walczę już drugi dzień z informacją o bookies i nie mogę sobie poradzić. Wiem, że tu na forum jest już jeden duży wątek na ten temat, ale sprzed kilku lat i dotyczy starych wersji sklepu.
Ja mu zainstalowałem wersję 2.1.0.2, bo to jest ostatnia, do jakiej znalazłem działające spolszczenie (zresztą tu na forum : )
Ale nie udało mi sie uruchomić informacji o cookie. Próbowałem zainstalować vqmod, ale po jego instalacji nie dość, że i tak doinstalowanie informacji nic nie daje, to w dodatku rozwalił mi się panel "Modyfikacje". Próbowałem instalować za jego pomocą skrypty cookie_consent_notification.ocmod.xml i cookies-1551.vqmod.xml. Ani jeden, ani drugi nie zadziałały. Dodam, że wrzucałem je ręcznie do folderu "xml" w folderze vqmod. Instalacja przez Instalator pakietów od razu wywalała informację, że jest nieprawidłowy plik. Próbowałem ręcznie zainstalować skrypt cookieww, który trzeba ręcznie dopisać do headera strony. Ale to też nic nie dało. Wyłączenie Adblocka nie pomogło.
Czy ktoś mógł by podpowiedzieć, jaki skrypt i ewentualnie jak zainstalować?
Jeśli to ma znaczenie, to sklep jest tutaj:

http://vwwidebodyparts.4sql.net/

Aha. Robię to całkowicie grzecznościowo dla chłopaka, który sam nic nie umie w tej materii, więc proszę nie polecać płatnych wtyczek na razie, bo i tak nie wiadomo, czy mu coś z tego wyjdzie, a po za tym nie mam pewności, czy nie zapłaci i też nie wyjdzie

Pozdrawiam.
Ajgor.
Ajgor
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 wrz 2016, o 10:15

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron