Modu? Payu przesta? dzia?a?

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Moduł Payu przestał działać

Postprzez grego » 6 paź 2015, o 11:10

Witam,
Uruchomiłem znajomemu moduł PayU dla sklepu Opencart, wersja 1.5.3.1 bodajże. Moduł działał poprawnie przez pewien czas. Od jakiegoś czasu, podobno od kwietnia czy marca, przestał działać - znajomy nawet nie zauważył, że moduł nie działa, dopiero ostatnio ktoś mu o tym napisał. Ostatnia transakcja jest właśnie sprzed ok. pół roku.
Przestawiłem moduł w tryb testu i przy próbie zapłaty PayU wyświetla mi komunikat 503 Service unavailable. Jeśli jest włączony normalnie, po wybraniu opcji płatności PayU i wypełnieniu formularza - przenosi Kupującego na stronę główną sklepu bez żadnych komunikatów. Link do jakiego przenosi to:
http://tu.nazwa.domeny.pl/index.php?sessionId=&oauth_token=&lang=
jak widać brak jest identyfikatora sesji, tokena, języka. Tak jakby dane w sesji wygasły, no chyba że to normalne?
Proszę o jakieś wskazówki jak naprawić moduł.
Pozdrawiam,
Grzegorz
grego
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 16:01

Re: Moduł Payu przestał działać

Postprzez grego » 6 paź 2015, o 11:33

Włączyłem wyświetlanie błędów i taki otrzymuję komunikat:
Warning: XMLReader::XML() [xmlreader.xml]: Empty string supplied as input in /home/bizcomst/www/system/library/OpenPayU/OpenPayUBase.php on line 245Warning: XMLReader::read() [xmlreader.read]: Load Data before trying to read in /home/bizcomst/www/system/library/OpenPayU/OpenPayUBase.php on line 136Notice: Undefined variable: status_code in /home/bizcomst/www/system/library/OpenPayU/OpenPayU.php on line 134Warning: XMLReader::XML() [xmlreader.xml]: Empty string supplied as input in /home/bizcomst/www/system/library/OpenPayU/OpenPayUBase.php on line 245Warning: XMLReader::read() [xmlreader.read]: Load Data before trying to read in /home/bizcomst/www/system/library/OpenPayU/OpenPayUBase.php on line 136
Co robić?
Pozdrawiam,
Grzegorz
grego
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 16:01

Re: Moduł Payu przestał działać

Postprzez wilek666 » 6 paź 2015, o 15:06

mi od lutego 2015 ten moduł nie działał, dlatego przeniosłem się na transferuj.pl => Polecam
Avatar użytkownika
wilek666
 
Posty: 40
Dołączył(a): 30 sie 2012, o 23:04
Lokalizacja: Warsaw, Poland

Re: Moduł Payu przestał działać

Postprzez staniapl » 6 paź 2015, o 18:08

Ja również polecam transferuj, PayU to wytwór alleDrogo i w dodatku z najwyższą prowizją.
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Moduł Payu przestał działać

Postprzez grego » 7 paź 2015, o 08:37

Witam,
Dzięki wszystkim za opinie, spróbuję przekonać znajomych.
Pozdrawiam,
Grzegorz
grego
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 16:01


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości