PrestaShop - szukam fachowych opinii

Forum PrestaShop czyli stosunkowo nowego, ale już popularnego skryptu sklepu internetowego. PrestaShop jak podają twórcy to prosta instalacja, szybkość działania i intuicyjny panel administracyjny.

PrestaShop - szukam fachowych opinii

Postprzez kamionka » 29 gru 2012, o 15:47

szukam fachowych opinii na temat PrestaShop, kompletnie się na tym nie znam, a chciałabym powierzyć stworzenie swojego sklepu właśnie na PrestaShop, chciałabym te zadanie zlecić jakiejś firmie, ale nie chcę żeby mnie ktoś oszukał, dlatego prosiłabym o jakieś info na temat Presty, a może ktoś poleci mi jakąś uczciwą firmę?
kamionka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 15:41

Re: PrestaShop - szukam fachowych opinii

Postprzez marcin1980 » 30 gru 2012, o 16:22

ale czemu niby presta ma być gorsza? wiadomo, każde oprogramowanie ma swoje wady i zalety, ale presta nie wygląda najgorzej. Jest dobrze zintegrowana z wtyczkami społecznościowymi, więc jak ktoś chce tam prowadzić marketing, to presta jest niezła, a wiadomo, że niedługo wejdzie możliwość sprzedaży towaru na fb na przykład...
firm stawiających sklepy na preście jest cała mana, np www.dih.pl
marcin1980
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 gru 2012, o 16:18

Re: PrestaShop - szukam fachowych opinii

Postprzez lenaiwanowicz » 29 kwi 2015, o 13:22

Prestashop jest bardzo intuicyjne + jest zoptymalizowane pod SEO co jest tez bardzo ważne. Dobrze że chcesz założyć sklep poprzez firmę która się na tym zna, bo jednak nie wszytsko jest takie proste :) (mój sklep postawiło sosho.pl)
lenaiwanowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 12:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do PrestaShop

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron