Zlec? wykonanie kilku modu??w

Dla wszystkich którzy poszukują i oferują płatną, komercyjną pomoc przy instalacji czy rozbudowie Opencart.

Zlecę wykonanie kilku modułów

Postprzez mlewy » 10 lut 2015, o 23:56

Witajcie,
poszukuję lub zlecę moduły do tworzonego sklepu:

1) moduł zaliczki
wszystkie produkty, które będę oferował w sklepie będą na wymiar i co za tym idzie na zamówienie
w tej chwili nie ma problemu z ustawieniem płatności 100% przelewem czy przez transferuj, ale tu pojawia się problem
klienci oczekują, że tak jak w tej chwili sprzedajemy aby mogli wpłacić zaliczkę na konto i resztę przy odbiorze.

potrzebny jest w takim razie moduł, który udostępni mi płatność z zaliczką - głównie mi zależy, aby moduł pokazał, że np z 10000 zł musi wpłacić 50% na konto tj. 5000 zł i napisze jaka jest pozostała płatność przy odbiorze

2) moduł oferty
tak jak wspominałem wszystkie produkty są na wymiar - są one mniej lub bardziej złożone
pod względem kalkulacji mamy wszystko ogarnięte, ale chcielibyśmy mieć możliwość stworzenia na podstawie koszyka oferty

najlepiej, aby wyglądało to tak
pracownik zalogowany dodaje produkty do koszyka i klika zrób ofertę - tworzy się formularz z możliwością dodania dodatkowych rabatów na każdy produkt lub na całość
pracownik ma możliwość wydruku do pdf i wysłania do klienta.
jest taki moduł, ale już nie aktualny i nie wspierany - może ktoś chciałby go dopasować do mojej wersji opencarta to będzie fajnie
http://www.opencart.com/index.php?route ... on_id=5227
oczywiście musiałaby być możliwość dodania logo i danych firmy


3)moduł oferty dla partnera handlowego - współpracującej z nami firmy
w panelu admina musiałaby być możliwość włączenia tej opcji dla firmy

jak w pkt 2 - partner wyszukuje produkty i dodaje do koszyka, klika wydruk oferty i zmienia/dodaje rabaty lub swoją marże i drukuje do pdf
tutaj każdy partner mógłby wpisać swoje dane i dodać logo lub na stałe ustawić w menu, aby nie dodawać za każdym razem

------------------

w razie pytań proszę o kontakt - nie ukrywam jest to dla mnie ważne i coraz bardziej potrzebne :)
mlewy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 23:38

Powrót do Wsparcie komercyjne Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron