Problem z edycj? produkt?w, kt?re posiadaj? wiele OPCJI

Tutaj można zgłaszać wszelkie wykryte błędy w Opencart, wraz z ewentualnym opisem ich naprawienia. W tytule posta warto podać wersję, której dany błąd dotyczy.

Problem z edycją produktów, które posiadają wiele OPCJI

Postprzez arcziwald80 » 19 maja 2014, o 13:56

Witam!
Zainstalowałem OC w wersji 1.5.5.1 oraz z powodu problemu o którym napiszę poniżej zainstalowałem również nową wersję OC niestety problem w dalszym ciągu istnieje.

OPIS PROBLEMU:

Po stronie panelu administracyjnego chciałem edytować pierwszą pozycję sklepu demo i niestety gdy chciałem zapisać zmiany wyskakuje taki błąd:

---------------
Notice: Undefined index: points in /home/public_html/mydomain.pl/admin/model/catalog/product.php on line 121

Notice: Undefined index: option_value in /home/public_html/mydomain.pl/admin/model/catalog/product.php on line 173

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/public_html/mydomain.pl/admin/index.php:81) in /home/public_html/mydomain.pl/system/engine/controller.php on line 28

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/public_html/mydomain.pl/admin/index.php:81) in /home/public_html/mydomain.pl/system/engine/controller.php on line 29

---------------

Przy produktach, które mają mniej opcji ten problem nie istnieje, jednak dla ich większej ilości cały czas się powtarza.
Jak dla mnie ten błąd dyskwalifikuje sklep już na starcie, gdyż nie można odpowiednio zarządzać produktami.

Z góry dziękuję za podpowiedź w rozwiązaniu problemu.

Pozdrawiam
Artur
arcziwald80
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 maja 2014, o 13:48

Re: Problem z edycją produktów, które posiadają wiele OPCJI

Postprzez arcziwald80 » 24 maja 2014, o 16:47

Wszyscy, którzy zetkną się z tym problemem polecam zatelefonować do obsługi klienta usług hostingowych.
Ja tak zrobiłem, przedstawiłem sytuację i po kilku chwilach i modyfikacjach, które przeprowadził konsultant problem zniknął...
arcziwald80
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 maja 2014, o 13:48

Re: Problem z edycją produktów, które posiadają wiele OPCJI

Postprzez Peter_w » 25 maja 2014, o 23:08

A gdzie masz hosting ?
Peter_w
 
Posty: 42
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 00:01

Re: Problem z edycją produktów, które posiadają wiele OPCJI

Postprzez arcziwald80 » 27 maja 2014, o 09:34

konto hostingowe w AZ.pl

pozdrawiam
Artur
arcziwald80
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 maja 2014, o 13:48


Powrót do Zgłaszanie błędów w Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron