Zam?wienie produktu email

Jeśli chcesz pokazać światu swój sklep oparty o Opencart i liczysz na ocenę innych użytkowników.

Zamówienie produktu email

Postprzez majstro7 » 5 maja 2014, o 18:33

Witam mam takie pytanie w momencie jak zaznaczam produkt i finalizuje transakcję na maila przychodzi e-mail, który zaczyna się od Loga sklepu które niestety jest ucięte i bardzo duże nawet jak w OC moje logo ma wymiary około 200x100 ktoś może zna przyczynę lub wie jak to zmienić ??
majstro7
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 21:14

Brak edycji

Postprzez majstro7 » 5 maja 2014, o 19:48

Niestety nie znalazlem edycji postu wiec dopisze jeszcze tutaj mianowicie ktos moze mi pomoc aby wchodzac w koszyk pisalo tylko koszyk a nie Koszyk (0,00kg) ? Oraz posiadam w swoim sklepie opcje wpisania kodu promocyjnego czy ktos wie jak moglbym go stworzyc np robie kod o nazwie Ala i daje on 20% rabatu ?
majstro7
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 21:14

Re: Zamówienie produktu email

Postprzez staniapl » 5 maja 2014, o 21:21

aby wchodzac w koszyk pisalo tylko koszyk a nie Koszyk (0,00kg)


System > ustawienia > Opcje > Pokaż wagę koszyka: NIE

Oraz posiadam w swoim sklepie opcje wpisania kodu promocyjnego czy ktos wie jak moglbym go stworzyc np robie kod o nazwie Ala i daje on 20% rabatu ?

Każdy użytkownik posiada taką opcję. Zamiast zakładać tematy przetestuj podstawowe funkcje sklepu. Jak za mało przeczytaj manual OpenCarta.
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Zamówienie produktu email

Postprzez majstro7 » 5 maja 2014, o 21:59

OK juz sobie znalazlem dzieki za info a ten pierwszy problem dotyczacy emailow ma ktos jakis pomysl ?
majstro7
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 21:14


Powrót do Sklepy oparte o Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron