Problem z p?atno?ci? skrill w dzia?ajacym ju? sklepie.

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Problem z płatnością skrill w działajacym już sklepie.

Postprzez tomass » 1 paź 2013, o 10:24

Czesc,

Adresu nie bede podawał żeby nie narażać się na kompromitacje ale wystąpił pewien dziwny problem w działajacym od kilku miesięcy sklepie. Niedawno dodałem jako metoda płacenia moduł skrill. Ostatni klient składając zamówienie, wybrał ta opcję jako metode płatności. Pieniądze nie dotarły przez kilka dni więc towaru nie wysłaliśmy. Klient twierdzi że pieniądze zostały pobrane z jego konta w banku ale na jego koncie skrill brak informacji o jakiejkolwiek transakcji. U mnie tak samo, logowałem się na skrilla przed chwila i nie ma tam transakcji od tego pana. Numer klienta przy włączaniu modułu podałem prawidłowy, sprawdzałem kilka razy. Co może być nie tak? Może ktoś jakoś zhakował sklep/skrypt/etc? Prosiłbym o odpowiedź co z tym zrobić bo sprawa dość pilna, klient chce towar albo pieniądze. Pozdrawiam
tomass
 
Posty: 30
Dołączył(a): 16 sty 2013, o 15:12

Re: Problem z płatnością skrill w działajacym już sklepie.

Postprzez pozpoz » 1 paź 2013, o 15:40

A kontaktowałeś się z samym skrillem? Jeżeli pieniądze zostały pobrane to na jakie konto, z jakim tytułem?
pozpoz
 
Posty: 76
Dołączył(a): 25 paź 2010, o 20:16

Re: Problem z płatnością skrill w działajacym już sklepie.

Postprzez redshock@o2.pl » 25 lis 2013, o 21:33

też jestem ciekawy?
redshock@o2.pl
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 21:32


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron