Ograniczenie w opcjach dla produktu? czy to mo?liwe...

Tutaj można zgłaszać wszelkie wykryte błędy w Opencart, wraz z ewentualnym opisem ich naprawienia. W tytule posta warto podać wersję, której dany błąd dotyczy.

Ograniczenie w opcjach dla produktu? czy to możliwe...

Postprzez Marcc » 4 lis 2013, o 18:20

witam

sytuacja wygląda tak: mam zdefiniowane od 17 do 20 opcji dla jednego produktu... definiowanie opcji działa poprawnie, jednak kiedy dodaje opcje bezpośrednio do produktu, mogę dodać jedynie 15! pozycji do jednego produktu; nie mam pojecia dlaczego to tak działa, co ogranicza dodanie kolejnych pozycji, gdyż dodać je można lecz nie zapisują się... wyrzuca taki błąd.\:

Notice: Undefined index: points in /shop/admin/model/catalog/product.php on line 121
Notice: Undefined index: type in /shop/admin/model/catalog/product.php on line 160
Notice: Undefined index: type in /shop/admin/model/catalog/product.php on line 160
Notice: Undefined index: type in /admin/model/catalog/product.php on line 160
Notice: Undefined index: type in /admin/model/catalog/product.php on line 160
Notice: Undefined index: option_id in /admin/model/catalog/product.php on line 173
Notice: Undefined index: option_value in /admin/model/catalog/product.php on line 173
Notice: Undefined index: required in /shop/admin/model/catalog/product.php on line 173


za to frontEnd działa poprawnie dodałem przez phpMyadmina kolejną pozycję i wyswietla się poprawnie, w adminie też się wyświetla (odświeżałem stronę), lecz nie można zapisać rekordu...
Marcc
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 01:54

Re: Ograniczenie w opcjach dla produktu? czy to możliwe...

Postprzez Marcc » 12 lis 2013, o 17:08

Rozumiem, że nie ma na to wyjaśnienia czy też rozwiązania... szukam jak ślepiec w słoneczny dzień, tyle, że mam na oczach okulary i worek... pls pomocy....
Marcc
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 01:54

Re: Ograniczenie w opcjach dla produktu? czy to możliwe...

Postprzez Marcc » 22 sty 2014, o 21:02

rozwiazanie znalezione empirycznie...

jesli sklep postawilismy na subdomenie
, tak jak w moim przypadku to config.php ustawiamy tak:
frontend wskazuje w konfiguracji na subdomene w wierszach opisujacych adres sklepu
backend wskazuje na domena.pl/naszsklep/admin, odwolanie do frontendu wskazuje na nasza subdomene

sciezki ktore OC sam ustaiwa w wierszach wskazujacych na lokalizacje poszczegolnych komponentow, zostaiwamy tak jak OC sobie to sam ustanowi


ot cala filozofiya... spedzilem duuuuuuuuuuzo H szukajac rozwiazania na roznych forach i nie znalazlem nic konkretnego... i tak mnie tknelo i okazalo sie ze dziala
Marcc
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 01:54


Powrót do Zgłaszanie błędów w Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron