p?atno?? przy odbiorze tylko dla odbioru osobistego

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

płatność przy odbiorze tylko dla odbioru osobistego

Postprzez cainpl » 26 paź 2016, o 21:16

Dzień dobry.

Niedawno założyłem sklep na OC 2.1.0.2 i spotkał mnie problem z wysyłką, odbiorem towaru i metodą płatności.
Korzystam z modułu Poczta Polska by becoded.click i mam skonfigurowane następujące opcje wysyłki/odbioru towaru:
Poczta
1. Wysyłka za przedpłatą - 18zł
2. Wysyłka za pobraniem - 24zł
Odbiór osobisty
1. Odbiór osobisty - 0zł

Niestety klient może ominąć powiększoną o pobranie kwotę wysyłki, ponieważ w Metodach płatności mam:
1. PayU
2. Przelew bankowy
3. Płatność przy odbiorze

Wystarczy wybrać wysyłkę za przedpłatą i płatność przy odbiorze i cały schemat przestaje działać.

Chciałbym, by dla wysyłki za przedpłatą pojawiało się tylko PayU i przelew, a dla wysyłki za pobraniem tylko Płatność przy odbiorze.
Opcja Odbiór osobisty może mieć wszystkie formy płatności.

Czy to jest możliwe do uzyskania?

Pozdrawiam.
cainpl
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 paź 2016, o 21:06

Re: płatność przy odbiorze tylko dla odbioru osobistego

Postprzez wilek666 » 27 paź 2016, o 22:10

Ja to uzyskałem za pomocą modułu:
Payment Modules Manager LINK umożliwia filtrowanie niestandardowych metod płatności np. payu, tpay
-----
Jeżeli chesz filtrowac tylko wbudowane metody płatności to nadaje też się moduł Xpayment LINK
Avatar użytkownika
wilek666
 
Posty: 40
Dołączył(a): 30 sie 2012, o 23:04
Lokalizacja: Warsaw, Poland

Re: płatność przy odbiorze tylko dla odbioru osobistego

Postprzez cainpl » 27 paź 2016, o 23:17

Ach, oba płatne, a ja dopiero rozkręcam interes. Sądziłem, że jest jakieś prostsze rozwiązanie.
Cóż, na bezrybiu i rak ryba. Dzięki za odzew.
cainpl
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 paź 2016, o 21:06


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron