p?atno?? przelewem dla niekt?rych sposob?w wysy?ki

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

płatność przelewem dla niektórych sposobów wysyłki

Postprzez j?drzej » 30 cze 2011, o 11:51

Witam!

Korzystam z OC wersji 1.4.9.1 (http://www.sakwyrowerowe.eu). Zainstalowane tłumaczenie do wersji 1.4.9.2, moduł Poczty Polskiej (poczta_polska_1.4.9.2_by_copl) - świetny, nawiasem mówiąc, oraz moduł płatności za pobraniem (cod_fee v1.4.9.1_PL).

Chciałbym udostępnić klientom opcję wysyłki kurierem (dla tego celu wybrałem moduł Weight Based Shipping), ale przy wyborze tego rodzaju przesyłki sklep udostępniał możliwość płatności wyłącznie za pośrednictwem PayPala oraz odbiór osobisty.

Bardzo proszę o pomoc - chodzi mi o ten kawałek kodu, który wklejony do odpowiedniego pliku (proszę również o informację, do którgo) pozwoli na zapłatę przelewem za wysyłkę modułem Weight Based Shipping. W przyszłości chcę przerobić Citylink na firmę kurierską i wówczas chciałbym również mieć możliwość podłączenia zapłaty przelewem do tego sposobu wysyłki.

Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale w modułach płatności pojawiają mi się 2 "Przesyłki za pobraniem". Jedna działa (vide plik cod - OK.jpg), a druga wyświetla komunikat o błędzie (plik cod - blad.jpg). Czy to ma wpływ na powyższy problem? Byłbym również wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Z góry dzięki za pomoc.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
j?drzej
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 mar 2011, o 14:26

Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości