Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez Peter_w » 19 paź 2014, o 21:00

Jak to nie jest ?
4 piwa w przeciętnym pubie to nie "za darmo" ?
Chcesz z tego powodu odwlekać otworzenie swojego mega dochodowego sklepu ?
No cóż, pozostaje Ci zrobić tłumaczenie samodzielnie. Umieść je na grupie chętnie zapoznamy się z nim.

PeT
Peter_w
 
Posty: 42
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 00:01

Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez staniapl » 20 paź 2014, o 09:15

moskit napisał(a):Za darmo raczej nie jest :(


Sory kolego, ale uszanuj to, że system 2.0 dość niedawno został wydany. To, że ktoś do tego usiadł i poświęcał temu swój czas - nie dziw się, że ktoś chce za to jakieś profity. Cena jest i tak groszowa.

Czasami prywatnie piszą do mnie osoby z forum z problemami i uwierz mi, że czasami osoby są oburzone, że ja naprawię im problem i będę chciał za to (i tak niskie) pieniążki.


Niewiarygodne co ? :shock:
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez moskit » 20 paź 2014, o 13:54

Niewiarygodne :mrgreen:
Spoko, spoko dam radę sam bo raczej nie zdobędę tutaj ;)
Szanuje kogoś stracony czas lecz wkrótce i tak gdzieś w sieci pojawi się do pobrania za darmo ;)
Pozdro
moskit
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 paź 2014, o 15:59

Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez adikon.oc » 21 paź 2014, o 09:52

moskit napisał(a):Niewiarygodne :mrgreen:
Spoko, spoko dam radę sam bo raczej nie zdobędę tutaj ;)
Szanuje kogoś stracony czas lecz wkrótce i tak gdzieś w sieci pojawi się do pobrania za darmo ;)
Pozdro


to ja czekam z niecierpliwością aż podzielisz się ze wszystkimi tłumaczeniem, które zrobisz dla OC 2.0


pozdrawiam
Adrian
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez jang1200 » 20 lut 2015, o 23:21

adikon.oc napisał(a):to ja czekam z niecierpliwością aż podzielisz się ze wszystkimi tłumaczeniem, które zrobisz dla OC 2.0
Było tu już sporo takich, ja muszę dostać darmo bo skrypt darmo więc za nic nie będę płacił ale jak coś zrobił to dawać mi tu w funtach bo ja profesjonalista...

Inna rzecz, że -> http://www.opencart.com/index.php?route ... on_id=2885
Kod: Zaznacz cały
Najlepsze dostępne tłumaczenie sklepu OpenCart
wersja demo http://demo.design4.pro/opencart/langua ... uages/2.0/ a ja tam widzę śliczne prostokąciki zamiast polskich "ogonów"...
"Zarejestruj si[]" . "Lista []ycze[]" ....... i takie tam...
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: Opencart 1.5.5.1 po polsku do pobrania za darmo

Postprzez dworak21 » 11 wrz 2015, o 17:08

comprado.biuro napisał(a):Witam,

Nie wiem jak Wam, ale mnie osobiście wstyd, że większość krajów wypuszcza swoje wersje tłumaczenia Opencart-a za darmo, a my, Polacy, zawsze musimy wszystko robić odpłatnie. Dlatego też chcemy to zmienić. Nasza grupa od jakiegoś czasu tworzy sklepy internetowe na bazie Opencart i teraz udostępniamy za darmo do pobrania pełną wersję instalacyjną wersji 1.5.5.1 i same pliki językowe do 1.5.4.x i 1.5.5.x. Pobierajcie, testujcie, zgłaszajcie nam swoje uwagi. Zmieńmy chociaż troszkę środowisko open source w Polsce i zróbmy coś za darmo...

Pełna wersja instalacyjna Opencart 1.5.5.1 po polsku: http://comprado.pl/opencart1551pl.zip
Spolszczenie do wersji Opencart 1.5.4.x i 1.5.5.x: http://comprado.pl/Opencart1551spolszeczenie.zip

Linki nie działaja
dworak21
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 14:44

Poprzednia strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron