[modu?] Modu? szybkiej aktualizacji cen, ilo?ci i promocji

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: [moduł] Moduł szybkiej aktualizacji cen, ilości i promoc

Postprzez adikon.oc » 17 gru 2012, o 10:15

a są jakieś błedy w logach PHP lub w logach Vqmoda?
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: [moduł] Moduł szybkiej aktualizacji cen, ilości i promoc

Postprzez Jesion » 17 gru 2012, o 20:27

zainstalowałem ponownie niby działa ok , ale zauwarzyłem takie błedy w zdjeciach nie ma opcji usuń? , wrzuciłem do kategorii i nie modę usunąć , w statusie produktów włącz wyłącz nie działa .......
Jesion
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 21:06

Re: [moduł] Moduł szybkiej aktualizacji cen, ilości i promoc

Postprzez Jesion » 17 gru 2012, o 22:23

Przelewy 24 też nie działają? , w panelu są na stronie niema?
Jesion
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 21:06

Re: [moduł] Moduł szybkiej aktualizacji cen, ilości i promoc

Postprzez adikon.oc » 17 gru 2012, o 22:24

czy my piszemy cały czas o tym samym ? co ma usuwanie obrazka do modułu aktualizacji cen i statusów? może pokaż screena

pozdrawiam
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: [moduł] Moduł szybkiej aktualizacji cen, ilości i promoc

Postprzez Jesion » 18 gru 2012, o 00:14

OK , przelewy działają ale dalej mam problem z cenami w kategorii inna w podkategorii inna co jest ? , i z tym usunięciem zdjęcia czy się da w 1.5.4.1 była możliwość usunięcia obrazka ktry dodałem do kategorii czy produktu tutaj mogę tylko zamienić podmienić nie ma clear...może wgrałem jakąś wersje nie tak "opencart-1.5.1.1-polish_v1.2" już mi ręce opadają....
mam takie błędy 2012-12-17 23:07:06 - PHP Notice: Undefined index: cost in /homez.149/xxxx/xxx/vqmod/vqcache/vq2-admin_model_catalog_product.php on line 6 jak wejdę w edytuj w produkcie i zapisz wtedy ceny się zmieniają , pozostaje chyba tylko taki sposób szybka zmiana ceny nie działa prawidlowo.....
Brak już sił.....................
Jesion
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 21:06

Re: [moduł] Moduł szybkiej aktualizacji cen, ilości i promoc

Postprzez adikon.oc » 18 gru 2012, o 08:43

moduł działa bardzo dobrze, prócz ciebie nikt inny nie ma takich problemów
zapewne kombinujesz za bardzo z tym sklepem a nie posiadasz wystarczającej wiedzy do tego

z błędy wynika, że ma jakiś inny moduł zainstalowany, który koliduje z modułem aktualizacji cen (ten nie korzysta z zmiennej 'cost')


opencart 1.5.1 ma opcje usuwania obrazka


pozdrawiam
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: [moduł] Moduł szybkiej aktualizacji cen, ilości i promoc

Postprzez Jesion » 18 gru 2012, o 09:41

Walczę dalej ,ale chyba się nie wyrobię w 2012 , co do Cost usunąłem i dalej jest tak samo ceny nie zmienia w kategorii , tylko w polecane i podkategoriach jest OK, myślałem że może wina szablonu mam black -justin właśnie sprawdzałem domyślny i to samo , poza tym nie mam możliwości usunięcia zdjęcia wrzuciłem do kategorii teraz nie mam możliwości usunięcia wiem że to dziwne bo testowałem 1.5.4.1 i były opcje pod zdjęciem tutaj niema. Pozdrawiam i proszę Cię o wyrozumiałość i przepraszam.
Jesion
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 21:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości