Modu? p?atno?ci dla Opencart Transferuj.pl

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Moduł płatności dla Opencart Transferuj.pl

Postprzez potas » 22 maja 2010, o 08:13

Transferuj.pl - nowy gracz na rynku systemów płatności online przygotował bezpłatny moduł płatności dla Opencart. Transferuj jest rozwijany od początku 2008 roku, w styczniu 2010 powstała finalna wersja i została udostępniona dla szerszego grona użytkowników. Do wyboru jest 29 kanałów płatności, w tym bezpośrednie przelewy do większości banków w Polsce i obsługa kart płatniczych.

Obecnie jest dostępna wersja 1.0 płatności która działa z Opencart 1.4.6 i 1.4.7 (w polskiej i angielskiej w wersji językowej): Transferuj-OpenCart.zip
Przygotowano również instrukcję instalacji krok po kroku: instrukcja_opencart.pdf
potas
Administrator
 
Posty: 192
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:31

Re: Moduł płatności dla Opencart Transferuj.pl

Postprzez czyzis » 30 cze 2010, o 02:46

bardzo miło, że się taki moduł pojawił i to za darmo :) nawet wiem, kto go pisał, nie wiem tylko kto go przerabiał, co za zbieżność nazw funkcji i kolejności i jedynie kilka zmian w stosunku do oryginału...
Avatar użytkownika
czyzis
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 kwi 2010, o 16:38

Re: Moduł płatności dla Opencart Transferuj.pl

Postprzez wodzu » 1 lip 2010, o 13:03

A ja mam problem z tym modułem. Nie mogę wprowadzać żadnych zmian, bo przy każdej próbie zapisywania przeskakuje mi do zakładki ADMIN.
Czyli po prostu nie działa...

Ktoś się może z tym spotkał?
wodzu
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 cze 2010, o 15:22

Re: Moduł płatności dla Opencart Transferuj.pl

Postprzez jang1200 » 1 lip 2010, o 13:31

wodzu napisał(a):A ja mam problem z tym modułem. Nie mogę wprowadzać żadnych zmian, bo przy każdej próbie zapisywania przeskakuje mi do zakładki ADMIN.
Czyli po prostu nie działa...

Ktoś się może z tym spotkał?

Jak zadajesz pytanie to pisz jakiej wersji OC używasz.
W 1.4.7 działa (przynajmniej teoretycznie), nie korzystałem jeszcze z tych płatności ale nie wywala do ADMIN.
W 1.4.8 nie działa bo nie jest przerobione na 1.4.8. Trzeba napisać do Transferuj.pl aby uaktualnili moduł do najnowszej wersji, chyba, że już to zrobili. Trzeba sprawdzić w ich serwisie.
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: Moduł płatności dla Opencart Transferuj.pl

Postprzez potas » 1 lip 2010, o 14:09

Nie ma jeszcze modułu płatności Transferuj dla 1.4.8; zostali poinformowani o nowej wersji Opencart.
potas
Administrator
 
Posty: 192
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:31

Re: Moduł płatności dla Opencart Transferuj.pl

Postprzez wodzu » 1 lip 2010, o 14:24

Przepraszam, zagalopowałem się.
Chodzi o wersję 1.4.8 .

potas, dzięki za info.
Dałbym sobie palca (jakiegoś zbędnego ;) ) uciąć , że widziałem informację o tym, iż jest już na 1.4.8 dostępny.


Pozdrawiam
w
wodzu
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 cze 2010, o 15:22

Re: Moduł płatności dla Opencart Transferuj.pl

Postprzez kidler » 8 lip 2010, o 19:58

odnośnie wersji do 1.4.8
Pomoc Techniczna Transferuj.pl do kidler

Witamy,

W najbliższym tygodniu moduł powinien być już dostępny.
kidler
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 cze 2010, o 19:40

Następna strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron